Teatr Improkracja w Vertigo Jazz Club&Restaurant we Wrocławiu

Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza- czysta improwizacja! Autorska forma Teatru Improwizacji Improkracja.

Spektakl jest inscenizacją fikcyjnej powieści, której tytuł wymyślają widzowie. Tak jak na półkach księgarni oraz bibliotek spotykamy różnorodne gatunki literackie, tak każde przedstawienie tworzone jest w innej stylistyce. Tym, co je łączy jest tworzona na oczach widza misterna fabuła, w której każda kolejna scena buduje wciągającą historię bohatera spektaklu. Smaczku dodają drobne zabiegi sceniczne, które pozwalają w pełni przenieść się w świat literatury. W trakcie historii widzowie mają bezpośredni wpływ na zwroty akcji oraz decyzje podejmowane przez bohaterów. Forma szczególnie przypadnie do serca fanom historii o wielowymiarowych postaciach i zapierających dech w piersiach fabuł.

 

Po spektaklu zapraszamy na Jazz Jam Session z wrocławskimi muzykami jazzowymi.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja

Co? Bestseller

Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant

Kiedy? 15.01 wtorek

O której? 20:00

Za ile? 20 zł

Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu

Warto? Warto!

 

Teatr Improwizacji Improkracja to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów. Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

 

Bilety już od 20 zł.

 

Zobacz inne wydarzenia we Wrocławiu

Miejsce

Vertigo Jazz Club
Kluby, dyskoteki

Vertigo Jazz Club

ul. Oławska, Wrocław

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia we Wrocławiu

Zobacz również