The Color Run HERO Tour 2019 w Gdańsku

Kolorowi Biegacze!
Z ogromnym entuzjazmem ogłaszamy, że THE COLOR RUN™, czyli NAJSZCZĘŚLIWSZE 5 KM NA ŚWIECIE po raz pierwszy zawita do GDAŃSKA!

Zapowiada się eksplozja endorfin, pozytywnych emocji i kolorów! Na naszej magicznej trasie co 1 km czekać będzie na Ciebie stacja z kolorowym proszkiem, byś umorusał się do ostatniej białej nitki! Bieg nie kończy zabawy! Po dotarciu do mety czeka Cię niezapomniane afterparty ze świetną muzyką i atrakcjami! W tym roku będziemy odkrywać w Tobie coś niezwykłego…
SUPERMOC i SUPERBOHATERA!

Na trasie napotkasz nie tylko kolorowe stacje, ale też inne niespodzianki, jak: kąpiel w kolorowej pianie i odlotowe dmuchane przeszkody!

Nie pytamy Cię o wiek i kondycję. Biegniesz bez pomiaru czasu. Nieważne więc, czy jesteś zapalonym sportowcem, czy „kanapowiczem”, The Color Run jest właśnie dla Ciebie! Swoje pierwsze najszczęśliwsze 5 km możesz przebiec, przetańczyć, przeskakać.

Nie zwlekaj i dołącz do COLOR RUNNERS!

  • Dzieci poniżej 10 roku życia, bawią się bezpłatnie (ale bez pakietu biegacza)! Musisz je tylko zarejestrować! (a jeśli chcesz by Twoje dziecko otrzymało pełen pakiet, w tym medal, wykup go w specjalnej cenie)
  • Zapisując się w grupie (minimum 4 osoby z pakietami), otrzymujesz ZNIŻKĘ!
  • Pakiet biegacza to nie tylko bilet wstępu! Dostajesz: koszulkę, opaskę, medal, plecak, paczkę kolorowego proszku i tatuaże.
  • Z pakietem SUPER HERO poczujecie się jak prawdziwy BOHATER, bo w nim maska i peleryna!
  • Dla rodzin przygotowaliśmy coś niezwykłego! PAKIET RODZINA WIELOPOKOLENIOWA, zabierzcie ze sobą dzieci, rodziców i dziadków. W tym roku łączymy pokolenia!

Źródło: https://www.facebook.com/events/399106700906030/
fot. https://www.facebook.com/TheColorRunPoland/

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stary Maneż
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna NOT w Gdańsku

Zobacz również