Toruń - Dni Tanga - Milonga Piernikowa: Lato - z muzyką na żywo!

Milonga Piernikowa to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga miłośników tanga argentyńskiego z całego świata! Tym razem odbędzie się ono w ramach Dni Tanga, dzięki czemu na Piernikowej po raz pierwszy zagości muzyka na żywo, o którą zadba Sexteto El Cucharón.

Pierwsza Milonga Piernikowa miała miejsce zimą 2017 roku i kolejne edycje cieszyły się rosnącym zainteresowaniem. Od samego początku wierzyliśmy, że spotkania z tangiem w centrum Torunia będą przygodą, a nie epizodem. Dlatego z tą większą radością Centrum Kultury Dwór Artusa we współpracy ze Stowarzyszeniem Tango Toruń, ma przyjemność zaprosić na Milongę Piernikową - Lato. Tym, razem odbędzie się ona w ramach Dni Tanga, czyli letniego wydarzenia, które ma za zadaniem promowanie zarówno samego tańca jak i kultury Argentyny.

Cym właściwie jest Milonga? To nie pokaz, ani koncert... Każdy, kto przekroczy próg sali staje się jej uczestnikiem. Część gości czerpie radość z tańca, niektórzy z obserwacji par zatopionych w objęciu, inni z możliwości spotkań towarzyskich przy lampce wina, ale większość po prostu delektuje się muzyką i niepowtarzalnym klimatem. Tym razem będzie ona dodatkowo podgrzewana przez muzykę na żywo, tak że każdy kto zjawi się w Dworze Artusa będzie mógł poczuć się jak w gorącym Buenos, podczas upalnej nocy pełnej namiętności, tańca i niezwykłej atmosfery, której po prostu trzeba doświadczyć.

Milonga Piernikowa Lato:
18:00 - 21:30 DJ Marcin Radio Tango Uno
21:30 - 22:15 koncert Sexteto El Cucharón
22:15 - 02:00 DJ Dorota Radio Tango Uno

 

KupBilecik.pl

 

Zobacz inne wydarzenia w Toruniu

Miejsce

Dwór Artusa
Zabytki

Dwór Artusa

ul. Rynek Staromiejski, Toruń

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Toruniu

Zobacz również