Aktualności

Ceny w Turcji 2015

Wyjazd do Turcji to bardzo popularny sposób na spędzenie urlopu. Biura podróży oferują szereg wycieczek do tego wspaniałego kraju, ale coraz więcej osób decyduje się na zwiedzanie Turcji na własną rękę.
Targi turystyczne, hotelarskie i gastronomiczne na świecie.

DZIĘKUJEMY

Zakończyło się głosowanie w Webstarfestival 2007 , konkursie promującym najlepsze strony WWW, w którym serwis Nocowanie.pl bierze udział.
Wszystkim internatom bardzo serdecznie dziękujemy za oddane głosy. Dzięki wam w konkursie na najlepsze strony WWW mamy świetny wynik! To jeszcze nie koniec. Głosowanie trwa do 30 listopada i przed nami ostatni tydzień oddawania głosów.
W dzień świętego Andrzeja Pannom z wróżby nadzieja
Piwnice winne pod nazwą Śląskie Centrum Wina w Ostrawie to miejsce wyjątkowe. Miłośnikom wina i koneserom dobrego jadła Centrum oferuje szeroki serwis. Profesjonalna obsługa służy pomocą przy wyborze oraz degustacji win krajowych i zagranicznych.
Ponad dwieście synagog, cenne dzieła artystyczne i książki, Dzielnica Żydowska w Trzebiczu, wpisana na listę zabytków UNESCO – to ślady ponad tysiącletniej obecności społeczności żydowskiej w Czechach. Przypomnienie tej bogatej spuścizny kulturalnej jest celem festiwali kultury żydowskiej.
"Wybieramy siedem cudów Polski" - taki tytuł nosi plebiscyt zorganizowany przez  „Rzeczpospolitą”.
Koncert Terje Nordgarden oraz gościnnie wystąpi  Roberto DELIRA Jaworski , sobota, godz. 20.00.   To będzie koncert nietypowy. Brzmienia w obrębie jednego gatunku jakim jest folk a jednak..? Jednak jak pamiętamy - określenie "folk" w naszym języku wzięło się z terminologii angielskiej i nie koniecznie oznacza tam muzykę ludową.. Tam folk to muzyka tradycyjna , ale również współczesna i literacka.. Folk to muzyka dawnych "dzieci kwiatów".. Wreszcie określeniem folk opisywano muzykę Boba Dylana.. I znalazłoby się pewnie jeszcze wiele skojarzeń z określeniem "folk".. Jednak nie to jest najważniejsze.. Duet: Terje Nordgarden & Roberto DELIRA , to rezultat spotkania z przed lat. Spotkania gdzieś na scuocie w Oslo. Spotkania nad jeziorem Fameund , które zaowocowały serdeczną wymianą myśli , poglądów i kontaktów..   Mimo odmienności stylów muzycznych , to wbrew pozorom bardzo podobnie myślący muzycy..   Terje Nordgarden: wokal, gitara akustyczna. Robert Jaworski: lira korbowa, altówka, lutnia. Wstęp:10zł