Vibraslap & Guests w Ośrodku Działań Twórczych Światowid we Wrocławiu

 • Miejscowość:

  Wrocław
 • Miejsce imprezy:

  Ośrodek Działań Twórczych Światowid
 • Data imprezy:

  11 styczeń 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  15zł
 • Kup bilet

Vibraslap to autorski projekt muzyków znanych ze współpracy z najwybitniejszymi artystami polskiej i światowej  sceny muzycznej, którzy mają na swym koncie udział w wielu projektach koncertowych i płytowych.

Muzyka zespołu złożona jest przede wszystkim z kompozycji własnych oscylujących wokół szeroko pojętego Etno-jazzu. Łączy w sobie elementy muzyki afro-kubańskiej, latynoamerykańskiej i blue-grass z jazzem.

 

Latin Journey- nowy muzyczny materiał grupy - emanuje energią i rytmem. Melodyjne kompozycje oparte są na znakomicie pulsującej sekcji rytmicznej, jak i harmonii inspirującej instrumentalistów do gorących solówek. Wokal traktowany jest tu jak jeden z instrumentów, co przywołuje na myśl znakomitego Gino Vannelli'ego. W nowym projekcie Vibraslap słychać też wpływy Paco d' Rivery, to głównie za sprawą saxofonu altowego znakomitego Luisa Nubioli, ale i też Davida Friedmana czy Davida Samuelsa z okresów ich fascynacji muzyką latynoamerykańską i afrokubańską.

 

Materiał zostanie zarejestrowany w studio Monochrom w dniach 14-16.12.2018, a oficjalna premiera płyty przewidziana jest na wiosnę 2019.

 

Vibraslap & Guests:

Miłosz Rutkowski - wibrafon

Tomasz Grabowy - bas

Marcin Wawrzynowicz - wokal

Robert Jarmużek- piano

Łukasz Sobolak- perkusja

 

Bilety już od 15 zł.

 

Zobacz inne wydarzenia we Wrocławiu

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia we Wrocławiu

Zobacz również