VII DNI AUSTRALII w Bydgoszczy

Jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii” organizowany po raz 7 na terenie całego kraju. Jednym z miast na trasie pasjonatów Australii będzie Bydgoszcz - już 22 kwietnia w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej.

VII Dni Australii to cykl prezentacji i filmików o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Dowiedz się jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe studenckim, posłuchaj opowieści podróżnika Szymona Springera o motocyklowej podróży przez Australię. Dowiedz się więcej na temat historii dalekiej Australii oczami dr Dariusza Zdziecha. Spotkaj się z nami na darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii. Organizatorzy- Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju. Razem prowadzą firmę Albion House, która od 20-lat spełnia marzenia o wyjazdach do nauki czy pracy na dalekich antypodach.

 

Czeka na Was degustacja dla odważnych, wystawa fotografii z Australii, kiermasz książek o tematyce Australii, a przede wszystkim wielkie ciekawych nagród i możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Australii, którego nagrodą główną będzie powrotny bilet do Australii dla jednego szczęśliwca.

 

Wstęp wolny!

 

Zobacz także:

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Bydgoszczy

Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Kinoteatr Adria
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Kinoteatr Adria
Miejscowość:
Bydgoszcz
Miejsce imprezy:
Estrada Stagebar

Zobacz również