VIII Festiwal Uwolnić Muzykę w SOSzW Środa Śląska

 • Miejscowość:

  Środa Śląska
 • Miejsce imprezy:

  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
 • Data imprezy:

  26 lipiec 2019
  godz: 16:00
 • Koszt:

  90 PLN
 • Kup bilet

Festiwal "Uwolnić Muzykę " odbędzie się po raz ósmy w Środzie Śląskiej w dniach 26-27 lipca 2019, tradycyjnie nad akwenem "Kajaki". Wystąpią : - Rotting Christ (black metal) - Vader (death metal).

Impreza miała swoje początki w 2012 roku i z roku na rok rozwijała się umacniając swoją pozycję na festiwalowej mapie Polski.  Organizatorzy festiwalu od początku postawili na mocne rockowo - metalowe brzmienia, zapraszając znane zespoły, oraz dając szansę do zaprezentowania się młodym mniej znanym kapelom. Przez te siedem lat FUM nabrał charakteru tak pod względem artystycznym jak również organizacyjnym, skupił wokół wydarzenia stałą grupę publiczności nastawioną na poszukiwanie nowych kierunków w muzyce metalowej.

 

Klimatyczne miejsce i kameralny charakter festiwalu wyróżnia Festiwal Uwolnić Muzykę z pośród innych festiwali. Tylko u nas nie zamykamy zespołów na back stage, artyści dostępni są dla publiczności. Wydajemy również festiwalową płytę, która dostępna jest od pierwszej minuty wydarzenia, stając się po festiwalu elementem przywołującym wspomnienia.

 

Co roku przygotowujemy oryginalną i niepowtarzalną festiwalową koszulkę, oraz gadżety związane z festiwalem (kubki, breloczki i inne). Hitem jest oczywiście ręcznie robiona maskotka festiwalowa zwana Małym Mirusiem. Ósma edycja przyniesie kolejną dawkę dobrej i bardzo dobrej muzyki.

Organizatorem i producentem Festiwalu jest firma DeDeTe Novus Ordo Seclorum Mirosław Chołda.

Bilety już od 90 zł.

 

Zobacz inne wydarzenia w Środzie Śląskiej

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia Środa Śląska

Miejscowość:
Środa Śląska
Miejsce imprezy:
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Miejscowość:
Wołów
(ok. 19km od Środa Śląska)
Miejsce imprezy:
Wołowski Ośrodek Kultury

Zobacz również