Walentynki 2018 w Kinie Światowid

Walentynki 2018 w Kinie Światowid

W tegoroczne walentynki Kino Światowid ma sposób na to, jak niecodziennie i oryginalnie wyznać swoje uczucia ukochanej osobie. Wyznania wszystkich osób, które napiszą maila, pojawią się na ekranie kina przed seansami, które odbędą się 14 lutego.

Walentynki w Kinie Światowid jak co roku zapowiadają się ciekawie. 14 lutego na zakochanych czekają aż trzy seanse „Nowego oblicza Greya” oraz polska komedia romantyczna „Podatek od miłości”. Dodatkową atrakcją spędzenia święta zakochanych w Kinie Światowid jest to, że każdy może umieścić swoje życzenia dla ukochanej osoby na ekranie kina.

Wszyscy, którzy planują spędzić walentynki z ukochaną osobą w kinie i są zainteresowani takim nietypowym wyznaniem miłości, mogą wysłać swoje życzenia do godziny 12:00 we wtorek 13 lutego na adres kino@swiatowid.elblag.pl. Wystarczy podać w wiadomości treść wyznania oraz poinformować, przed którym seansem ma być ono wyświetlone.

Do wyboru są projekcje:

  • 17:45 „Nowe oblicze Greya”
  • 18:30 „Nowe oblicze Greya”
  • 20:00 „Nowe oblicze Greya”
  • 20:30 „Podatek od miłości”


Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz inne wydarzenia w Elblągu

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również