Warsztaty fotografii kulinarnej w Szczecinie

 • Miejscowość:

  Szczecin
 • Miejsce imprezy:

  Studio, ul. Kaszubska 57
 • Data imprezy:

  16 wrzesień 2018
  godz: 10:00
 • Koszt:

  449 zł

16 września, w godzinach 10:00 - 16:30 odbędą się warsztaty fotografii kulinarnej, przeznaczone dla miłośników kulinariów, blogerów, menagerów restauracji, jak również dla tych, którzy z fotografowaniem dań wiążą nadzieję na przyszłą karierę.

Na kursie fotografii kulinarnej otrzymacie praktyczne wskazówki, aby Wasze zdjęcia dosłownie „jadło się oczami”. Przede wszystkim, zostanie poruszona kwestia stylizacji i kompozycji - zarówno potraw, jak i całej otoczki, czyli dowiecie się, jak stworzyć piękny i apetyczny kadr, bazując na harmonii, palecie barw, doborze odpowiednich gadżetów oraz podkładów i teł. Uzyskacie również odpowiedź dlaczego tak ważny jest trójpodział i dowiecie się o jego mocnych punktach.

 

Zbierzecie także konkretną wiedzę dotyczącą oświetlenia, począwszy od wykorzystania światła naturalnego, po pracę ze światłem stałym, a skończywszy na oświetleniu błyskowym. W części praktycznej, razem stworzycie aranżację potrawy oraz zrobicie sesję zdjęciową.

 

Organizatorzy pokażą, że aby wykonać dobre zdjęcia potraw wcale nie musisz posiadać tony sprzętu…..W tej tematyce sporo zależy od naszej kreatywności i dobrego światła. Etapem końcowym wspólnej przygody będzie obróbka i retusz zdjęć w programie Adobe Photoshop - wtedy poznacie proste, ale bardzo efektowne triki, aby Wasze zdjęcia były oszlifowane niczym diament i jeszcze bardziej pobudzały apetyt.

 

Koszt warsztatów: 449 PLN brutto

Miejsce: Studio ul. Kaszubska 57 / 108 ( I piętro ) Szczecin
Liczba uczestników: maksymalnie 8 osób
Uczestnik powinien ze sobą zabrać: dowolny aparat cyfrowy
Cena zawiera: napoje i przekąski

 

Więcej informacji na stronie www.szkoleniafoto.pl

 

Sprawdź inne imprezy w Szczecinie.

 

fot. markusspiske, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Szczecinie

Zobacz również