Warsztaty Kultury w Lublinie - Klub Magicznej Latarni

Klub filmowy Magiczna Latarnia zaprasza wszystkie dzieci na comiesięczne pokazy filmowe, poprzedzone zabawnymi, pouczającymi przedstawieniami i wprowadzeniem w tematykę prezentowanego filmu.

Po raz piąty Warsztaty Kultury w Lublinie organizują spotkania w Magicznej Latarni. To idealna okazja dla młodego widza by poznać i nauczyć się odbierać sztukę audiowizualną. Program dostarcza najmłodszym niezbędnych narzędzi, dzięki którym zrozumienie oglądanego filmu jest łatwiejsze. Pierwszy pokaz rozpocznie się już w lutym. W tym sezonie uczestnicy będą mogli brać udział w pokazach doskonałych tytułów jak: “Shrek”, “Dzisiejsze czasy”, “Nazywam się Cukinia”, “Paddington” oraz poznać najciekawsze przykłady kina irańskiego i niemego kina japońskiego.


Jak dołączyć do Klubu Magicznej Latarni?

Bezpłatna karta pozwala dołączyć do klubu (dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat)
Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza online, którego znajdziecie na stronie internetowej Warsztatów Kultury.  Zgłoszenia przyjmowane sądo 24 stycznia lub do wyczerpania limitu miejsc.


Dokładny harmonogram projekcji dostępny jest na stronie Warsztatów Kultury.


Zobacz także inne wydarzenia w Lublinie

 

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Zobacz również