Warsztaty tworzenia mydełek w Elblągu

Zapraszamy do Elbląga na warsztaty tworzenia mydełek, które odbędą się 16 września, o godzinie 14:00, w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Propozycją, dla osób preferujących bardziej statyczne formy relaksu, są warsztaty tworzenia mydełek. Uczestnicy zajęć wykonają mydełka o różnych kształtach. Dowiedzą się, jak pracować z gliceryną i sprawić, by zwykłe mydełko zyskało niepowtarzalny zapach, kształt i barwę. Warsztaty prowadzone będą przez Annę Duksztę (instruktor rzemiosła artystycznego) i Agatę Kopańską (pedagog) z Pracowni Twórczej SłowoTwory.

 

W swojej pracowni instruktorki, zafascynowane słowami i prostotą, wykonują ręcznie notesy, kartki okolicznościowe, albumy i inne papierowe twory. Równie ważną częścią ich działań są warsztaty twórcze, w których starają się dzielić swoimi pasjami, przybliżać różne techniki rękodzieła, zarówno dawne jak i współczesne. 

 

Wyroby artystyczne Pracowni SłowoTwory będzie można obejrzeć na specjalnym stanowisku podczas „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”.

 

Liczba miejsc - 10.

 

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CSE „Światowid”.

 

Dodatkowo, wszystkie osoby uczestniczące w warsztatach wezmą udział w losowaniu kosmetyków firmy VIANEK.

 

Przejrzyj inne imprezy w Elblągu.

 

Miejsce

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Elblągu

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Hala Sportowo Widowiskowa MOSiR
Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID

Zobacz również