Widowisko „Lata 20-te, 30-te” w Miejskim Domu Kultury w Kole

 • Miejscowość:

  Koło
 • Miejsce imprezy:

  Miejski Dom Kultury
 • Data imprezy:

  15 września 2019
  godz: 19:00
 • Koszt:

  60 zł
 • Kup bilet

Zapraszamy Państwa w w sentymentalna podróż do czasów, kiedy Polska cieszyła się odzyskaną wolności. Ada, to nie wypada, Każdemu wolno kochać, Seksapil... pomimo upływu lat te szlagiery dwudziestolecia międzywojennego są ciągle popularne, mają swoich wiernych słuchaczy i miłośników i to nie tylko wśród starszego pokolenia.

Piosenki Jerzego Petersburskiego, Henryka Warsa, Zygmunta Karasińskiego ze znakomitymi tekstami Jerzego Jurandota, Juliana Tuwima czy Mariana Hemara wykonywali cieszący się wielką popularnością artyści kabaretowi oraz aktorzy grający w komediach i melodramatach: Eugeniusz Bodo, Tola Mankiewiczówna, Zula Pogorzelska, Hanka Ordonówna czy Adolf Dymsza.

 

Nasi Artyści przypomną te wspaniałe piosenki w nowych aranżacjach. Na wielkim ekranie zobaczyć będzie można wizualizacje z dawnej Warszawy, Lwowa oraz fragmenty z filmów. Koncert oddający atmosferę tamtych wspaniałych lat z pewnością podbije widownię i przysporzy starym-nowym przebojom kolejnych wielbicieli.

 

Wykonawcy: Anna Spychalska, Romuald Spychalski oraz zaproszeni goście - zespół muzyczny pod kierownictwem Marcina Ruty  i Marcina Sektury.

 

Prowadzenie: Maciej Gogołkiewicz

 

Zobacz inne wydarzenia w Kole

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia Koło

Miejscowość:
Koło
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury
Miejscowość:
Koło
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury
Miejscowość:
Koło
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury

Zobacz również