Widowisko multimedialne Pink Floyd Muzyka Live w Wałeckim Centrum Kultury w Wałczu

 • Miejscowość:

  Wałcz
 • Miejsce imprezy:

  Wałeckie Centrum Kultury
 • Data imprezy:

  6 października 2019
  godz: 18:00
 • Koszt:

  80 zł
 • Kup bilet

Lubimy te piosenki, które znamy. Kochamy te piosenki, które kojarzą nam się z energią młodości i dorastania. Szczególnie na koncertach. Widowisko Pink Floyd Live to z jednej strony sentymentalny powrót do kultowych przebojów w nowych aranżacjach, z drugiej - fantastyczna przygoda z poezją. A to dlatego, że  utwory z płyty "The Wall" zaprezentujemy w polskiej wersji. Skąd taki pomysł ? Otóż przetłumaczone na język polski znane i wielokrotnie nucone refreny, nieoczekiwanie nabierają większej mocy.

Wyzwalają w publiczności nowe, silne emocje. - "Dzięki zespołowi Spare Bricks, który doskonale czuje klimat i charyzmę Pink Floyd, mogę słuchać na żywo ulubionych kawałków kilka razy do roku. Ich show to fantastyczny muzyczny zastrzyk energii, która wibruje we mnie jeszcze wiele dni po koncercie" - mówi jeden z fanów grupy.

 

Na widowiskach muzyki Pink Floydów wśród publiczności znajdziemy zarówno seniorów, jak i nastolatki, często zdarzają się rodzicie z dziećmi. Chcą oni pokazać młodemu pokoleniu muzykę, która ich wyrażała, kształtowała i była oknem na świat. Spare Bricks funduje publiczności show na miarę wielkoformatowego koncertu, będącego jednocześnie muzyczną podróżą w czasie oraz nowatorskim widowiskiem.


Jesienne koncerty zagramy w składzie:
Agnieszka Szpargała
- śpiew, saksofon, 
Jacek Aumüller
- gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, 
Paweł Wrocławski
- gitara elektryczna, gitara akustyczna,
Adam Jęczmyk - śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, 
Arkadiusz
Spanier - instrumenty klawiszowe, akordeon, 
Michał Witiak
- perkusja.

Autorem polskich słów "The Wall" jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad trzystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.

 

Zobacz inne wydarzenia w Wałczu

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia Wałcz

Miejscowość:
Wałcz
Miejsce imprezy:
Wałeckie Centrum Kultury

Zobacz również