My Holiday Apartments Livigno dla maksymalnie 26 osób
4 x trzy pokoje (max 4 osoby)
2 x 2 pokoje (max 3 osoby)
2 x 2 pokoje (max 2 osoby)
My Holiday Apartments Livigno, to górski domek, który posiada 8 apartamentów różnego typu i gustu, urządzone w klasycznym stylu góralskim.
My Holiday Apartments Livigno położony jest przy Via Saroch, spokojnej okolicy, w odległości 15 minut jazdy od centrum miasta, 50 metrów od wyciągów narciarskich i zaledwie 300 metrów od ścieżki rowerowej.
Z tyłu domu, gdzie jest zwykle zimą są stoki narciarskie, można znaleźć dużą zieloną przestrzeń przeznaczona dla dzieci do zabawy.
W zimie można dotrzeć do wyciągów narciarskich piechotą. A gdy warunki zimą na to pozwalają, można dostać się z domu na nartach.
Trasa narciarska nr 18 jest w rzeczywistości tylko w odległości 50 metrów także do szkoły narciarskiej i jest połączona ścieżką z gondola Karuzela 3000.
Lo Chalet Bellavista znajduje się w przedniej części Pizzerii Bellavista, gdzie można skosztować wszystkich potraw specjalności Valtellina.
W niewielkiej odległości od domu, nie korzystając z samochodu można znaleźć wszelkiego rodzaju sklepy, restauracje, bary, kioski, sklep mięsny, bank, kościół.
W odległości zaledwie 30 metrów znajdziesz przystanek autobusowy.
Lo Chalet oferuje bezpłatny odkryty parking, garaż (za opłatą ), suszarkę na buty narciarskie i ogrzewaną przechowalnię także na rowery.
Obiket polecam tym, którzy chcą cieszyć się wolnością w trakcie wypoczynku i chcą być w pobliżu wyciągów i centrum.
Obiekt godny polecenia dla rodzin .Czysto ,cisza, spokój. Dobre położenie na piesze wędrówki.