Wystawa modeli z klocków LEGO® w Rewalu

 • Miejscowość:

  Rewal
 • Miejsce imprezy:

  GOK Świetlica, ul. Slowackiego 1
 • Data rozpoczęcia:

  26 czerwiec 2018
  godz: 11:00
 • Data zakończenia:

  21 sierpień 2018

Zapraszamy na wyjątkową wystawę, która jest unikalnym zbiorem modeli z klocków LEGO®. Ta niepowtarzalna kolekcja klocków LEGO została zainicjowana ponad 35 lat temu. Dziś tworzy wyjątkowy przekrój historii duńskich zabawek. Zbiory są własnością jednej rodziny, która dzieli się wzajemnie wspólnym hobby. Odzwierciedla szerokie spektrum zainteresowań seriami LEGO.

Dedykowana jest tak dla dzieci jak i dorosłych, którzy mogą na własne oczy zobaczyć wiele największych kolekcjonerskich modeli osadzonych w tak zwane światy tematyczne. Wystawa BAWSIEKOLEGO jest jedyną tak bardzo kolekcjonerską wystawą, w autorskiej aranżacji wykonanej przez jej twórców.

Na wystawie możemy zobaczyć unikalne, bardzo duże miasto LEGO City z pełną miejską infrastrukturą w tym z pociągami, karuzelami, oraz wielkimi budowlami świata.

Ważnym tematem jest seria NINJAGO, która zdobi ekspozycję wieloma zachwycającymi modelami pojazdów i sytuacjami z dalekiego wschodu. Są tu świątynie, statki powietrzne i smoki.

Niewątpliwą przyjemnością dla dziewczynek i ich mam jest platforma miasteczka Heartlake City z modelami LEGO Friends. Na platformie jest  unikalny autorski pociąg. Warto przyjrzeć się dłużej co słychać u przyjaciółek i wyobrazić sobie wspólną przygodę.

Oko fana sagi Star Wars™ będzie błyszczeć na widok największych kolekcjonerskich modeli, tzw. UCS. Są to wydawane w limitowanych ilościach i trudno dostępne o wiele większe modele od tych seryjnie proponowanych.

Poza tym wiele innych tak zwanych światów tematycznych, które przez lata były skrzętnie zbierane, by teraz stanowić imponującą kolekcję.

Wystawa oddaje historyczny już charakter wspaniałego świata LEGO.

Po wnikliwym obejrzeniu Wystawy można samemu oddać się pasji i zasiąść do stanowiska z klockami LEGO, by budować własne dzieła. Przyjemność gwarantowana nie tylko dla dzieci.

Niech potwierdzi się nasze motto – klocek po klocku, budujemy do zabawy!

REWAL – GOK ŚWIETLICA W REWALU, ul. Słowackiego 1

Źródło: materiały prasowe

Zobacz inne wydarzenia w Rewalu

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia

Zobacz również