Wystawa Robopark w Centrum Serenada w Krakowie

Wystawa Robopark w Centrum Serenada w Krakowie
 • Miejscowość:

  Kraków
 • Miejsce imprezy:

  Centrum Serenada
 • Data rozpoczęcia:

  3 lipca 2021
  godz: 10:00
 • Data zakończenia:

  14 sierpnia 2021
 • Koszt:

  od 36 zł

ROBOPARK to międzynarodowa interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny i wielki hit dla wszystkich fanów najnowszych technologii. Wystawa będzie otwarta od 3 lipca do 14 sierpnia, przy al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 w Centrum Serenada. Zapraszamy!

Robopark to doskonały pomysł na dobrą zabawę dla całej rodziny. Można tu spędzić nawet kilka godzin zanurzając się w niesamowitym świecie robotów.

ROBOPARK TO:

 • ponad 70 robotów najnowszej generacji;
 • 8 stref wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości;
 • Teatr Robotów i roboty-akrobaci;
 • Humanoidalne roboty wielkości człowieka;
 • Tesla show — czyli jak tańczą i śpiewają błyskawice;
 •  Urządzenie do przemieszczania przedmiotów za pomocą siły myśli.
Tylko tam w jednym miejscu będzie można obejrzeć roboty z całego świata pełniące przeróżne funkcje i role. Zwiedzający spotkają tam roboty – użytkowe – potrafiące np. parzyć kawę, roboty do towarzystwa – z którymi będzie można porozmawiać, lub zatańczyć, roboty, które są artystami, prezenterami telewizyjnymi, czy nawet sportowcami. Na wystawie zostaną zaprezentowane najnowsze roboty - ClicBot, który reaguje na ponad 200 reakcji, czworonożny - Unitree A1, który znakomicie wciela się w rolę domowego zwierzątka, a także Prombot ROBO-C – który wygląda jak prawdziwy człowiek!

Organizatorzy wielką wagę przywiązują do bezpieczeństwa swoich gości. Na wystawie obowiązują najwyższe standardy higieny.

Do zobaczenia w Robopark Kraków!

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (3)

W&M

miesiąc temu
Zdecydowanie odradzam Robopark, oferta niezgodna z rzeczywistością, roboty nie działają bądź ich w ogóle nie ma np. Transformatora Tesli. Dzieciaki rozczarowane, drogo. Złożyłem reklamację, ale firma wymyśla nieprawdziwe powody aby tylko nie dokonać zwrotu. Odradzam, chociaż dwa lata temu było super, zupełnie inna jakość!

Bnb

2 miesiące temu
no niestety, nic dobrego nie da się powiedzieć o tej wystawie! drogo, od wejścia reklamowanie produktów, ceny nie do przyjęcia: plastikowy kubek chrupek kukurydzianych Pani zaproponowała za... 15 zł!! roboty nienaładowane, niekompletne, było mi głupio wobec dziecka, które tam przyprowadziłam... 2 osoby z obsługi: Pan z dronami i Pan od wiolonczeli robiły co mogły, ale to za mało, proponuje te prawie 100 zł wykorzystać inaczej

Xyza

2 miesiące temu
Wystawa beznadziejna, większość robotów nie działa nie warte nawet złotówki

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej