Zaduszki Jazzowe w Klubie Sarp w Olsztynie - Dzień 2

Zaduszki Jazzowe w Klubie Sarp w Olsztynie - Dzień 2
 • Miejscowość:

  Olsztyn
 • Miejsce imprezy:

  Klub Sarp
 • Data imprezy:

  29 października 2020
  godz: 20:00
 • Koszt:

  od 20 zł
 • Kup bilet

Zaduszki Jazzowe w Olsztynie to dwudniowe wydarzenie nawiązujące do tradycji cyklów koncertów jazzowych w okresie zadusznym powstałej w Krakowie w latach 50-tych. W dniu drugim w Klubie SARP zagra Blum Zawias Duo.

Aron Blum to gitarzysta basowy, autor muzyki teatralnej i przyjaciel Klubu SARP. Jazzman powiązany od wielu lat z olsztyńska kulturą intryguje swoimi kompozycjami, improwizacjami i interpretacjami zarówno klasyków jak i bardziej nowoczesnej muzyki.

Krzysztof Zawistowski
jest charyzmatyczną, wyjątkową osobowością z mocnym rockowym rodowodem. Występował również w wielu projektach A. Bluma, zazwyczaj w większych składach. Przyjaciele z Olsztyna czują się też świetnie w komunikacji i aranżacjach na duet.

Zapraszamy na wyjątkowy, kameralny koncert przywołujący tematy legend jazzu - Miles Davis, John Coltrane, Ornette Coleman... Nie zabraknie też riffów spod znaku: Jimi Hendrix, Jack Bruce jak też nastrojowych ballad m.in. z repertuaru Amy Winehouse. Artyści obiecali premierowe wykonania kilku utworów właśnie na tym koncercie.

Zapraszamy!

KupBilecik.pl

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Olsztynie

Miejscowość:
Olsztyn
Miejsce imprezy:
Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Zobacz również