Czego nie przegapić? Najbliższe imprezy

Zobacz wszystkie imprezy

Co warto zobaczyć? Najpopularniejsze atrakcje

Zobacz wszystkie atrakcje
Krupówki

Krupówki

Zakopane, ul. Krupówki

Trasa spacerowa 8.6
Dworzec PKP Zakopane

Dworzec PKP Zakopane

Zakopane, ul. Chramcówki

Zabytki 7.3
Wielka Krokiew

Wielka Krokiew

Zakopane, ul. Bronisława Czecha

Obiekt sportowy 9.3

Co należy wiedzieć? Kilka słów o mieście

Po co jeździmy do Zakopanego? Przede wszystkim żeby zjeść prawdziwego oscypka i przejść się po Krupówkach, aby poznać życie miasta i zrobić sobie zdjęcie z zakopiańskim misiem. Ale poza Krupówkami także jest co oglądać. Dom pod Jedlami, Willa Atma, Chata Sabały, kaplica na Jaszczurówce czy cmentarz na Pęksowym Brzyzku – to miejsca, w których poznacie „stare” Zakopane. Spragnieni górskich widoków? Wystarczy wjechać kolejką na Gubałówkę albo Kasprowy Wierch. Popularną trasą widokową jest też szlak nad Morskie Oko, którym jeżdżą konne bryczki, ale my zachęcamy do odrobiny wysiłku. Nic tak nie cieszy, jak osiągnięcie celu własnymi siłami! A żeby złapać trochę luzu, wystarczy wybrać się do zakopiańskiego aqua parku albo domu, który stoi na głowie.

Gdzie dobrze zjeść? Restauracje

Zobacz wszystkie restauracje
Karcma Góralsko

Karcma Góralsko

Zakopane, ul. Rybkówka

Karczma u Słodkiego

Karczma u Słodkiego

Zakopane, ul. Króle

8.3
Restauracja 7 kotów

Restauracja 7 kotów

Zakopane, ul. Cyrhla

5.7

Co warto wiedzieć? Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
Szlaki w Tatrzańskim Parku Narodowym zamknięte przez niedźwiedzie!
W Tatrach z zimowego snu przebudziły się niedźwiedzie. W związku z tym do odwołania zamknięte będą popularne szlaki turystyczne na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wszystkich, którzy w najbliższym czasie planowali górskie wędrówki, zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami.
Podróżujesz kamperem? Tatrzański Park Narodowy planuje parking!
Podróże kamperem w ciągu ostatniego roku zyskały nowe grono zwolenników. Zwiększa się liczba osób, które w ten sposób spędzają urlop, ale nie ma to wpływu na poprawę infrastruktury. Teraz ma się to zmienić - Tatrzański Park Narodowy chce stworzyć tzw. kamper park.
Urodziny kolejki na Kasprowy Wierch. Ma już 85 lat!
Jedna z zakopiańskich atrakcji obchodzi 85. urodziny! Kolejkę na Kasprowy Wierch uruchomiono w pół roku, co nawet współcześnie jest nie lada wyczynem. Co jeszcze warto wiedzieć? Prezentujemy najważniejsze fakty i ciekawostki, dotyczące kolejki na Kasprowy Wierch.
TOP 10 atrakcji przy Krupówkach
Planujesz wypoczynek w Zakopanem? Na pewno pójdziesz na spacer po Krupówkach! Jeśli zastanawiasz się, co warto tam zobaczyć, wybraliśmy dla ciebie TOP 10 atrakcji, których nie możesz pominąć.

Gdzie się zatrzymać? Polecane noclegi

Zobacz wszystkie noclegi
Willa Gardenia 8.9

Willa Gardenia

ul. Chyców Potok 1B
Pokoje Gościnne Monika 9.4

Pokoje Gościnne Monika

ul. Bachledy 12a