Zdrojowy Jazz Festival 2019 w Jastarni - Mikołaj Trzaska Riverloam Trio

Powojenna historia Domu Zdrojowego, w którym niegdyś co wieczór rozbrzmiewała muzyka na żywo, a na scenie gościli wybitni artyści polscy - stała się inspiracją do zorganizowania tego wydarzenia. Teraz znów będzie można usłyszeć najlepszą muzykę, tym razem w mistrzowskim wykonaniu. Hotel**** Dom Zdrojowy jest bowiem organizatorem i gospodarzem Zdrojowy Jazz Festival.

Ideą festiwalu jest przedstawienie twórczości najlepszych polskich muzyków jazzowych. Miło nam poinformować, że tegoroczna edycja Zdrojowy Jazz Festival skupiona będzie wokół saksofonistów - laureatów ankiety Magazynu Jazz Forum. Tym razem będą to mistrzowie czterech różnych głosów saksofonów - czyli Jazz Top 2018.

 

Festiwal ma charakter kameralny jest przeznaczony dla koneserów, którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z artystą i jego twórczością.

 

13 lipca usłyszymy Mikołaja Trzaskę na saksofonie barytonowym oraz Riverloam Trio w składzie:

Mikołaj Trzaska - saksofon

Olie Brice - bas

Mars Sanders - perkusja

 

Mikołaj Trzaska - saksofonista i klarnecista, karierę rozpoczynał w legendarnym zespole Miłość na początku lat dziewięćdziesiątych. Następnie współpracował z braćmi Olesiami, był liderem własnych zespołów, tworzy muzykę do spektakli teatralnych oraz filmów. Brał udział w nagraniu kilkunastu autorskich płyt, występował też gościnnie w nagraniu kilkudziesięciu innych. Wielokrotnie nagradzany na różnego rodzaju konkursach i festiwalach, od lat w ścisłej czołówce polskich muzyków jazzowych.

 

Zobacz inne wydarzenia w Jastarni

Miejsce

Hotel SPA Dom Zdrojowy
Hotele

Hotel SPA Dom Zdrojowy

ul. Kościuszki, Jastarnia

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Jastarni

Miejscowość:
Jastarnia
Miejsce imprezy:
Plaża w Jastarni
Miejscowość:
Jastarnia
Miejsce imprezy:
Port Rybacki - Port Jastarnia
Miejscowość:
Jastarnia
Miejsce imprezy:
Kamera Jastarnia, Park miejski

Zobacz również