Zespół Akcent w Wiśle

Zapraszamy na koncert zespołu Akcent, który wystąpi 22 lipca, o godzinie 21:00, w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle.

Akcent to polski zespół muzyczny wykonujący disco polo, założony w Bielsku Podlaskim w 1989. Przez 10 lat (z przerwą w latach 1991-1993) jego skład tworzyli Zenon Martyniuk - wokalista zepołu, który do dzisiaj należy do grupy oraz klawiszowiec Mariusz Anikiej. W 1999 roku zespół opuścił Mariusz Anikiej. Od tego czasu Zenon Martyniuk występował z Arturem Kirpszą, a od 2003 roku jego nowym partnerem scenicznym jest Ryszard Warot.

 

W swojej dyskografii zespół ma 16 albumów i liczne przeboje, m.in.

 

Moja gwiazda, Twe czarne oczy, Stary Cygan, Mała figlarka, Życie to są chwile, Siwy koniu, Dźwięki strun, Królowa nocy, Psotny wiatr, Żegnaj mała, Pocałunek, To właśnie ja, Tabu tibu, Wyspa szczęśliwych snów, Lato jest po to by kochać, Pszczółka Maja, Pada deszcz, Laura, Dziewczyna z klubu disco, Tylko z tobą, Biała Mewa, Za twe oczy, Trzy listy, Dlaczego to tak, Pragnienie miłości, Chłopak z gitarą, Rodzinny Dom, Wspomnienie, Nie żal tej miłości, Taką Cię wyśniłem, Biorę urlop od Ciebie, Teraz już wiem, Tańcząca w deszczu, W sercu mi graj [w duecie z grupą Exited], Przez twe oczy zielone, Kochana wierzę w miłość, Skradłaś wszystko [w duecie z Kroppą], Ostatni Klaps [w duecie z Diego] i Przekorny los.

 

Bilety w cenie 50 zł można nabyć na stronie www.kupbilecik.pl oraz www.biletyna.pl.

 

 

Sprawdź inne imprezy w Wiśle.

 

 

Fot. deluxtrade, Pixabay.com, CC0 Public Domain

 

Miejsce

Komentarze (2)

Sonia

2017-07-11 10:28
Gdzie można kupić bilety?czy w dniu koncertu też jeszcze będzie. Mozna nabyć?
2017-07-11 10:59
Bilety na koncert można kupić on-line, np. poprzez strony: koncertomania.pl, kupbilecik.pl czy biletyna.pl. Natomiast nie możemy zagwarantować, że bilety będą jeszcze dostępne w dniu koncertu. Pozdrawiamy.

Najbliższe wydarzenia w Wiśle

Miejscowość:
Wisła
Miejsce imprezy:
Plac Bogumiła Hoffa

Zobacz również