Zespół House of death występi w Nowym Sączu

Zespół House of death występi w Nowym Sączu
 • Miejscowość:

  Nowy Sącz
 • Miejsce imprezy:

  Fabryka Klub Muzyczny
 • Data imprezy:

  1 marca 2020
  godz: 18:00
 • Koszt:

  od 40 zł
 • Kup bilet

HOUSE OF DEATH to kwartet grający ciężkiego rocka założony w marcu 2019 roku, z inicjatywy gitarzysty Adama Bielczuka znanego z takich składów jak "NIKT" czy "ANTI TANK NUN". Do Adama dołączył Titus z ACID DRINKERS i panowie rozpoczęli komponowanie pieśni na debiutancki album. Chwilę później pojawia się perkusista Bogumił "Mr Bo" Krakowski, również znany z ANTI TANK NUN. Titus wskazuje jedynego jego zdaniem sensownego wokalistę, który poradziłby sobie z tym, co band ma zamiar zagrać... To Juan Carlos Cano. Zwycięzca jednej z edycji Voice of Poland.

Po nagraniach demo Juan okazuje się strzałem w" dychę". Od tego momentu HOUSE OF DEATH działa w pełnym składzie nagrywając w czerwcu i sierpniu 2019 roku materiał na pierwszy album - MIDNIGHT SPECIAL. Płyta zawiera 10 zróżnicowanych stylistycznie rockowych kompozycji. Czy jesteśmy bardziej amerykańscy niź amerykanie..? Warto to sprawdzić!!! Zapraszamy na koncerty!!!

UWAGA! Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna.

Otwarcie klubu: 17.30
Start koncertu:
18:00 - Support
19:00 - HOUSE OF DEATH
Bilety: 40 przedsprzedaż, 50 - w dniu koncertu

 

KupBilecik.pl

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Nowym Sączu

Miejscowość:
Nowy Sącz
Miejsce imprezy:
Klub Fabryka

Zobacz również