Zespół Linkin Park na Impact Festival 2017 w Krakowie

Live Nation zaprasza na koncert zespołu Linkin Park, który pojawi się w Krakowie na Impact Festival 2017. Koncert zespołu planowany jest na 15 czerwca, w Tauron Arenie. Grupa wystąpi jako główna gwiazda wieczoru.

Warto wspomnieć, żę Linkin Park jst zespołem bardzo lubianym przez polską publiczność. Artyści już kilka razy pojawili się w Polsce, ale liczba fanów wciąż wzrasta. Ich przepełnione energią koncerty, zawsze pozostawiają niedosyt.

 

Linkin Park ma na swoim koncie nagrodę Grammy. W skład tego zespołu rockowego wchodzą: wokalista Chester Bennington, perkusista Rob Bourdon, gitarzysta Brad Delson, basista Dave 'Phoenix' Farrell, DJ programer Joe Hahn i Mike Shinoda – wokal , klawisze, gitara.

 

Kalifornijski zespół rozpoczął swoją działalność artystyczną w 2000 roku, a ich pierwszy album nosił tytuł - Hybrid Theory. Był to najlepiej sprzedający się krążek XXI wieku. Jego sprzedaż przekroczyła aż 19 milionów kopii na całym świecie.

 

Linkin Park jest obecnie najpopularniejszym zespołem na Facebooku z ponad 62 milionami fanów i jednym z najpopularniejszych na YouTube z ponad 6,7 miliona subskrybentów i 5 bilionami odtworzeń.

 

Grupa aktualnie pracuje nad nowym, siódmym albumem, który ukaże się nakładem Warner Brothers Records. Fani mają nadzieję, że utwory z nowego krążka zostaną zaprezentowane podczas czerwcowego występu.

 

Weź udział w koncercie i sprawdź pozostałe wydarzenia w Krakowie.

Miejsce

Tauron Arena Kraków
Sale Widowiskowe

Tauron Arena Kraków

ul. Stanisława Lema, Kraków

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Krakowie

Zobacz również