Certyfikat „Sprawdzony Obiekt 2013” gwarancją noclegu

Ponad 1000 obiektów noclegowych w całej Polsce zdobyło najwyższy stopień wiarygodności w trwającej od początku sezonu letniego akcji prowadzonej przez serwis Nocowanie.pl. Otrzymali oni indywidualnie przygotowany certyfikat „SPRAWDZONY OBIEKT 2013.”

Właściciele, umieszczając w widocznych miejscach przyznane wyróżnienie oraz specjalne naklejki informujące o jego zdobyciu, pomagają turystom w identyfikacji noclegów godnych zaufania, a tym samym podnoszą wartość prowadzonego przez siebie obiektu.

Certyfikaty otrzymały obiekty, które spełniają wszystkie kryteria weryfikacji programu (m.in. otwartość na opinie internautów czy staż w serwisie) a ich wiarygodność została potwierdzona przez przedstawiciela Nocowanie.pl.

Jesteśmy mile zaskoczeni pozytywną reakcją samych właścicieli obiektów noclegowych, którzy w mailach i telefonach do nas, podkreślają, że to wyróżnienie jest dowodem ich rzetelności, a jednocześnie ukoronowaniem dotychczasowych starań i dbałości o dobro turystów. - mówi Kamil Ruciński, Prezes spółki Nocowanie.pl

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również