Redakcja

Kontakt z redakcją:
e-mail: redakcja@nocowanie.pl

Absolwentka filologii polskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim a także studiów podyplomowych z zakresu edytorstwa. Swoją pracę zawodową połączyła z zainteresowaniami, wśród których na najważniejszym miejscu znajduje się pisanie. Lubi spotkania ze znajomymi, wyjścia do kina i teatru. Nie wyobraża sobie życia bez książek – w tym skandynawskich powieści kryminalnych, które czyta dla relaksu – oraz… kawy.
Absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Z portalem związany od 2015 roku. Swoją przygodę z Nocowanie.pl rozpoczynał jako content manager. Od 2018 roku w dziale marketingu i redakcji.
Swoją pracę zawodową łączy z zainteresowaniami. Bardzo lubi pisać i rymować - życzenia lub krótki wiersz na dowolny temat, nie stanowi dla niego problemu. Podobnie dzieje się z dłuższymi tekstami. Oprócz tego czuwa nad zamówieniami dodatków, przysługujących klientom w ramach abonamentu. W sezonie zimowym zajmuje się aktualizacją danych o wyciągach narciarskich. Jego główne zainteresowania to sport, kibicuje FC Barcelonie i skoczkom narciarskim. Lubi dobrą muzykę, filmy i książki. Żonaty.
Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej, redaktor festiwalu Splat!FilmFest oraz recenzent z zamiłowania. Każdą wolną chwilę poświęca na obcowanie z fantastyką oraz popkulturą. Uwielbia łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego w pracy magisterskiej opisał ulubioną serię gier komputerowych. Lubi intertekstualność, słodycze oraz krótkie drzemki w ilościach hurtowych. Płakał na „Epoce Lodowcowej” i jak wszyscy zadaje sobie pytanie, gdzie się podziały tamte prywatki. Po tym, jak usłyszał od polonistki, że nie potrafi pisać, postanowił poświęcić resztę życia… na pisanie (oczywiście z rozsądnymi przerwami na książki, filmy i sen).
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Z firmą Nocowanie.pl związana jest od ponad 10 lat. Wieloletni redaktor (czasem nazywana też „szaloną reporterką”) portalu KazimierzDolny.pl. Zaangażowana w kilka niszowych projektów. Miłośniczka zwierząt, zwolenniczka działań na rzecz ochrony środowiska, mama i żona, wegetarianka. Feministka. W wolnych chwilach czyta poezje, wciągające kryminały i ciekawe reportaże. Uwielbia podróże, małe i urokliwe miasteczka (w tym oczywiście Kazimierz Dolny – szczególnie poza sezonem), długie spacery w otoczeniu przyrody, zapach lasu i ciszę.