Kontakt dla mediów

Katarzyna Stępień
tel.: 690 890 679
e-mail: katarzyna.stepien@nocowanie.pl

Chcesz być na bieżąco z informacjami prasowymi?

Zapisz się do biura prasowego

Media o nas

Sprawdzili, ile kosztują noclegi na sylwestra

Sprawdzili, ile kosztują noclegi na sylwestra

Portal Nocowanie.pl sprawdził, ile trzeba zapłacić za sylwestrowy wypoczynek w najpopularniejszych polskich kurortach.
Jesień nad polskim morzem

Jesień nad polskim morzem

Jesienna aura nie zniechęca turystów do wypoczynku nad polskim morzem.
Turystyka: Ceny noclegów na wakacje 21.

Turystyka: Ceny noclegów na wakacje 21.

Czy w tym roku naprawdę jest drożej?
Ile będą kosztować nas tegoroczne wakacje?

Ile będą kosztować nas tegoroczne wakacje?

Wakacje za granicą mogą być droższe nawet o 20 procent niż przed pandemią COVID-19. Im wcześniej wszystko zarezerwujemy, tym więcej zaoszczędzimy - pr

Materiały do pobrania

Księga znaku Nocowanie.pl
zestaw logotypów Nocowanie.pl
Certyfikat Sprawdzony Obiekt
nagroda specjalna Nocowanie.pl
spot reklamowy Nocowanie.pl w telewizji
spot reklamowy Nocowanie.pl w radiu
spot Nocowanie.pl
spot Nocowanie.pl

Materiały dla prasy

Były szef Travelist i Booking na Polskę dołącza do zespołu Nocowanie.pl

2022-01-18

Do zespołu Nocowanie.pl dołączył Jakub Bączykowski, menadżer z wieloletnim doświadczeniem pracy w branży turystycznej. W lubelskiej firmie, będącej częścią holdingu WP, Bączykowski objął nowo utworzone stanowisko szefa rozwoju biznesu (head of business developement). Jego zadania będą wiązały się głównie z rozwojem bazy klientów Nocowanie.pl.

Ferie zimowe 2022. W górach znowu tłumy?

2022-01-12

Ferie zimowe 2022 odbędą się na “starych” zasadach – w planie są cztery tury rozłożone pomiędzy 17 stycznia a 27 lutego. Zainteresowanie wypoczynkiem w tym terminie jest bardzo duże, a Polacy szukają noclegów głównie na południu naszego kraju.

Sylwester 2021/22. Ile kosztują noclegi?

2021-12-06

Wzrost cen widać właściwie na każdym kroku, stąd uzasadnione wydaje się pytanie, ile wydamy na zbliżającego się sylwestra? Co jakiś czas media obiegają sylwestrowe “paragony grozy”, dlatego sprawdzamy, na jakie koszty powinny nastawiać się osoby, korzystające z naszego portalu.

Sylwester 2021/22. Na topie Małopolska!

2021-10-19

Już niedługo zacznie się wielkie odliczanie do sylwestra! To ostatni moment, by w miarę swobodnie wybrać odpowiednią ofertę pobytową. Liczba rezerwacji na ostatnie dni 2021 roku rośnie w szybkim tempie, a największym zainteresowaniem cieszą lokalizacje w województwie małopolskim.

Długi weekend listopadowy 2021. Na topie nie tylko góry!

2021-10-11

Przed nami ostatni w tym roku przedłużony weekend! Chociaż będzie to już połowa listopada, Polacy nie zamierzają rezygnować z wyjazdów. Na topie są przede wszystkim rejony górskie, ale nie tylko!

Nocowanie.pl pomaga właścicielom obiektów z obszaru objętego stanem wyjątkowym

2021-10-01

Stan wyjątkowy przy granicy z Białorusią zostanie przedłużony o następne 60 dni. Dla właścicieli obiektów noclegowych to czarny scenariusz, oznacza bowiem kolejne tygodnie bez gości. Nocowanie.pl nie pozostaje obojętne na los partnerów biznesowych, których dotknęły te ograniczenia.

Turyści zaczynają rezerwować noclegi na sylwestra 2021/22!

2021-09-24

Wszyscy pamiętamy, jak wyglądał ubiegłoroczny sylwester. Spędzaliśmy go w domach, w gronie najbliższych osób. Huczne powitanie Nowego Roku, ani tym bardziej wyjazd, nie wchodziło w grę. Dlatego trudno się dziwić, że turyści już zaczęli planować sylwestrowy wypoczynek.

Kwaterodawcy potwierdzają! Tego lata Polacy wyjeżdżali z bonem turystycznym

2021-09-23

Tegoroczne wakacje upłynęły pod znakiem Polskiego Bonu Turystycznego. Beneficjenci masowo aktywowali swoje świadczenia, a noclegi, za które można było płacić pieniędzmi z bonu, rozchodziły się jak świeże bułeczki. Potwierdzają to zarówno oficjalne statystyki, jak i sami kwaterodawcy.

Topowe atrakcje tegorocznych wakacji. Tu były prawdziwe tłumy!

2021-09-10

Podczas tegorocznych wakacji polskie kurorty przeżyły prawdziwe oblężenie. Wszędzie ustawiały się kolejki! Jesteście ciekawi, gdzie było najwięcej ludzi? Przedstawiamy TOP 10 wakacyjnych atrakcji według użytkowników portalu Nocowanie.pl.

Podsumowanie wakacji 2021 - ceny noclegów i preferencje Polaków

2021-09-01

Piękna, słoneczna aura, wypoczynek w wielu fantastycznych miejscach w Polsce i miło spędzony czas - tak w skrócie można opisać minione wakacje 2021. Większość osób spędziła ten czas w Polsce. Postanowiliśmy w związku z tym sprawdzić, jak od czerwca do końca sierpnia kształtowały się preferencje turystyczne Polaków i jak pandemia koronawirusa wpłynęła na wybór miejsc, w których chętnie wypoczywaliśmy.

Przedłużamy wakacje! Jesienne terminy są coraz trudniej dostępne

2021-08-24

Tegoroczny sezon wakacyjny był niezwykle gorący - nie tylko ze względu na afrykańskie upały. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze się nie skończył! Polacy są bowiem coraz mocniej zainteresowani jesiennymi wyjazdami.

Wakacje 2021. Właściciele obiektów noclegowych zadowoleni z lipca!

2021-08-21

Wakacje 2021 polscy turyści po raz kolejny tłumnie spędzają w kraju. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja branży turystycznej po pierwszym miesiącu lata. Czy lipiec był tak owocny dla właścicieli obiektów noclegowych, jak donoszą media?

Bon turystyczny. Polacy chcą nim płacić za noclegi!

2021-08-05

Od czasu uruchomienia programu Polski Bon Turystyczny właśnie minął rok. W tym czasie z przyznanych pieniędzy skorzystało wiele osób. Były to nie tylko rodziny, ale też przedsiębiorcy turystyczni, którzy mocno ucierpieli wskutek lockdownów. Mimo wszystko pula dostępnych środków nadal jest wysoka!

Archiwum

Nocowanie chce wysłać nad morze oszukaną klientkę konkurencji- Prosimy o kontakt

2021-07-24

Jak co roku oszuści wykorzystują fakt, że darmowe serwisy ogłoszeniowe, nie weryfikują prawdziwości swoich ogłoszeń. Dotyczy to także serwisów bardzo znanych.

Wakacje 2021. Tak spędzają je Polacy

2021-07-13

Mamy już połowę lipca i za nami dwa tygodnie wakacji. Można więc pokusić się o pierwsze podsumowania urlopowych tendencji Polaków. Przewidywania, zwłaszcza te dotyczące zagranicznych wyjazdów, nie sprawdziły się bowiem w stu procentach.

Wakacje last minute tylko w górach. Nad morzem brak miejsc!

2021-07-12

Osoby, które zarezerwowały już noclegi na lato, mogą spać spokojnie. Inaczej niż wszyscy, którzy zostawili to na ostatnią chwilę. Wybór jest coraz bardziej ograniczony, szczególnie w nadmorskich miejscowościach. Może warto więc uciec od tłumu?

Ceny noclegów na wakacje 21. Czy w tym roku naprawdę jest drożej?

2021-07-09

Ostatnio jednym z bardziej gorących tematów jest kwestia cen noclegów podczas wakacji. Media co chwilę donoszą o radykalnych wzrostach kosztów wypoczynku. Odpowiadamy na pytanie, czy rzeczywiście jest tak drogo?

Masz domek letniskowy lub wolne mieszkanie? W wakacje to żyła złota!

2021-07-09

Pandemia zmieniła oczekiwania turystów, częściej stawiamy na wypoczynek w kraju i chętniej korzystamy z samodzielnych obiektów noclegowych jak domki oraz apartamenty. Priorytetem jest dziś bezpieczny wypoczynek, na który najczęściej udajemy się wraz ze swoimi najbliższymi.

Ranking atrakcji turystycznych Nocowanie.pl! TOP 10 najpopularniejszych miejsc

2021-06-25

Pełny wypoczynek oznacza nie tylko znalezienie wymarzonego noclegu, ale także ciekawie spędzony czas. Pomocne są w tym wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne, które podczas pobytu stanowią fantastyczną rozrywkę. Które są najlepsze? Przygotowaliśmy ranking dziesięciu takich miejsc!

Rekordowe zainteresowanie wakacyjnymi wyjazdami! Maleje liczba wolnych miejsc

2021-06-14

Po długim weekendzie czerwcowym turyści nie stracili zainteresowania wyjazdami. Wręcz przeciwnie! Ich apetyt na wypoczynek w Polsce stale rośnie, o czym świadczy kolejny rekord, jaki w weekend odnotował portal Nocowanie.pl.

Polacy stawiają na krajowe wakacje! Gdzie planują wypoczynek?

2021-05-21

Sondaż zlecony przez Wirtualną Polskę potwierdza nasze spostrzeżenia, dotyczące tegorocznych wakacyjnych preferencji turystów. Ci, którzy planują wypoczynek poza domem, chcą podróżować po Polsce! Sprawdziliśmy, gdzie latem będą największe tłumy.

Weekend czerwcowy 2021. Rekordowe zainteresowanie!

2021-05-17

Otwarcie obiektów noclegowych było iskierką, wzniecającą rekordowe zainteresowanie turystów wiosennymi wyjazdami. W tej chwili w topowych lokalizacjach coraz trudniej o wolne miejsce, a liczba wysyłanych zapytań wcale nie maleje! Ci, którzy zawczasu pomyśleli o długim weekendzie w czerwcu, mogą sobie gratulować zapobiegliwości.

Hotele są otwarte! Jak wyglądał pierwszy weekend po poluzowaniu obostrzeń?

2021-05-10

Właśnie minął pierwszy weekend po otwarciu hoteli, który okazał się sporą niespodzianką. Wszyscy oczekiwali dużego boomu turystycznego, jednak rzeczywistość po raz kolejny nas zadziwiła! Tak dla branży turystycznej wyglądał weekend z luźniejszymi obostrzeniami.

Pomajówka. Weekendy w maju Polacy spędzą poza domem!

2021-05-06

Otwarcie hoteli to wiadomość, która cieszy zarówno branżę, jak też turystów. Od razu po ogłoszeniu tej informacji, podróżni zaczęli planować wyjazdy. Już wiemy, że najbliższy weekend majowy Polacy spędzą poza domem – podobnie jak kolejne.

Długi weekend w czerwcu 2021. Gdzie, kiedy i za ile?

2021-05-05

Czerwcówka 2021 to pierwszy wiosenny długi weekend, który można spędzić poza domem. Turyści chętnie rezerwują wyjazdy w tym terminie, tym bardziej, że jeżeli umiejętnie wykorzystają urlop, mogą znacząco wydłużyć swój wypoczynek!

Otwarcie hoteli w maju. Od razu wzrosła liczba rezerwacji!

2021-04-29

Konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia, która miała miejsce w środę 28 kwietnia, przyniosła wiele pozytywnych informacji, dotyczących luzowania obostrzeń. Z otwarcia hoteli ucieszyli się ni tylko przedsiębiorcy branży turystycznej, ale też “zwykli” Polacy. Pokazuje to stale rosnąca liczba dokonywanych rezerwacji.

Byle do wakacji... Turyści ciągle rezerwują wczasy!

2021-04-27

Luzowanie obostrzeń w turystyce zacznie się już 8 maja! Oznacza to, że wakacje spędzimy już na wyjeździe, ciesząc się najpiękniejszymi zakątkami naszego kraju. Liczba dokonywanych rezerwacji na lato jest wysoka, a dzięki otwarciu hoteli jeszcze więcej osób zdecyduje się na wyjazd.

Zmieniamy się dla Ciebie! Nocowanie.pl ma nową stronę główną

2021-04-22

Każda podróż zaczyna się od wyboru noclegu! Oczywiście na Nocowanie.pl! Chcemy jeszcze bardziej ułatwić ci planowanie wypoczynku, dlatego przygotowaliśmy nową wersję strony głównej. Teraz korzystanie z portalu Nocowanie.pl będzie jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Zobacz, jak zmieniamy się dla Ciebie.

Wakacje 2021 najbardziej wyczekiwanym sezonem w historii?

2021-04-20

Jaki będzie nadchodzący sezon letni? Czy obostrzenia zostaną zniesione? Czy będziemy mogli swobodnie podróżować? Na te pytania próbują znaleźć odpowiedź zarówno turyści, jak i przedsiębiorcy – właściciele obiektów noclegowych czy punktów gastronomicznych. I nie ma chyba osoby, która choć w myślach nie planowałaby urlopu. Wszystko wskazuje więc na to, że wakacje 2021 będą najbardziej wyczekiwanym sezonem w historii!

Plany wyjazdowe Polaków na 2021 rok. Czego powinniśmy się spodziewać?

2021-03-31

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Coraz częściej myślimy o wakacjach i planujemy urlopy. Gdzie w 2021 roku wyjadą Polacy? Na jak długo? By poznać plany wyjazdowe polskich turystów,  Nocowanie.pl zleciło badania wśród użytkowników portalu Wirtualna Polska. Co z nich wynika? O tym – poniżej.

Plany wyjazdowe a wiek turysty. Jakie urlopy planują Polacy?

2021-03-25

Mimo trudnej sytuacji, wciąż snujemy wakacyjne plany. Ślemy zapytania do obiektów noclegowych, nawet dokonujemy rezerwacji z nadzieją, że w wakacje 2021 będziemy mogli podróżować. Jakie urlopy planują Polacy? Czy wiek turysty ma wpływ na plany wyjazdowe? Sprawdź!

Czy miejsce zamieszkania ma wpływ na plany wyjazdowe Polaków? Sprawdź!

2021-03-24

Każdy z nas ma swój własny pomysł na urlop. A czy wiecie o tym, że według badań  przeprowadzonych wśród użytkowników portalu Wirtualna Polska, na zlecenie Nocowanie.pl, jasno wynika, że na plany wyjazdowe Polaków ma wpływ m.in. miejsce zamieszkania? Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

Co z majówką 2021? Turyści zaczęli już planować wyjazdy!

2021-03-19

Ostatnie dni były bardzo nerwowe dla branży turystycznej. Widzimy jednak, że mimo pewnych obaw turyści nie rezygnują z planowania wiosennych wyjazdów. Nadal rezerwowane są pobyty na majówkę.

Wielkanocne wyjazdy. Polacy chcą spędzić święta poza domem

2021-03-16

Przed Świętami Wielkanocnymi widać spore ożywienie w ruchu turystycznym. W ostatnim miesiącu terminem tym interesowało się naprawdę wiele osób. Sprawdziliśmy, gdzie Polacy chcą spędzić tegoroczną Wielkanoc.

Jak długie urlopy planujemy w 2021 roku? Poznaj plany wyjazdowe Polaków

2021-03-04

Eksperci zapowiadają, że przed nami rekordowe lato. Wakacje 2021 to najbardziej wyczekiwany sezon urlopowy w historii. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czy Polacy planują wyjazdy? Jak długie one będą? Które miejsca w Polsce będą oblegane? Jesteś ciekaw? Sprawdź!

Turyści masowo rezerwują noclegi. W obawie przed powrotem obostrzeń?

2021-02-16

Miniony weekend pokazał, że Polacy są spragnieni wyjazdów. Od razu po zniesieniu obostrzeń i otwarciu hoteli, turyści znów zagościli w wielu miejscowościach turystycznych. Ten trend wciąż się utrzymuje. Polacy znów masowo rezerwują noclegi. Czy to z obawy przed powrotem obostrzeń? Które miejsca w Polsce cieszą się największą popularnością? Odpowiadamy!

Przed nami rekordowy weekend. Gdzie wyjadą Polacy?

2021-02-09

Od 12 lutego, zgodnie z zapowiedziami rządu, otwarte zostaną hotele i inne obiekty noclegowe. Jak na to zareagowali Polacy? Zaczęli masowo rezerwować noclegi. Przed nami rekordowy weekend w historii. Jakie kierunki podróży są najbardziej popularne? Gdzie planują spędzić najbliższy weekend Polacy? O tym poniżej.

Otwarcie hoteli. Rekordowe zainteresowanie turystów

2021-02-05

Otwarcie hoteli to dobra wiadomość nie tylko dla branży. Na tę informację czekali również turyści, którzy jeszcze w trakcie konferencji prasowej zaczęli wysyłać do obiektów zapytania o noclegi. W tej chwili obserwujemy rekordowe zainteresowanie wyjazdami.

Turystyka krajowa. Czy w sezonie 2021 też będzie popularna?

2021-02-03

Z zapowiedzi ekspertów wynika, że wakacje 2021 będą najbardziej wyczekiwanym sezonem w historii. I chyba wszyscy chcielibyśmy, żeby tak właśnie było – zarówno przedsiębiorcy, jak i turyści. Jakie kierunki podróży tym razem wybiorą Polacy? Czy turystyka krajowa, podobnie jak w roku 2020 też będzie się cieszyć popularnością? O tym poniżej.

Nocowanie.pl wspiera WOŚP - podsumowanie akcji

2021-02-03

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Zgodnie z przewidywaniami, padł kolejny rekord, a swoją “cegiełkę” do zebranej sumy dołożyło również Nocowanie.pl. Ile udało się nam zebrać?

Jak przedsiębiorcy radzą sobie w czasie pandemii?

2021-01-27

Pandemia w drugiej fali zmroziła ruch turystyczny. Zamknięto hotele i kwatery, restauracje mogą sprzedawać tylko na wynos. Stanęły wyciągi narciarskie.  Nieczynne są muzea. Zapomnieliśmy już, jak wyglądają koncerty, nawet te organizowane w kawiarniach w kameralnym gronie. Jak w tej sytuacji odnajdują się przedsiębiorcy, którzy utrzymują się głównie z turystyki?

TOP 25 miejsc nad polskim morzem. Gdzie się wybrać?

2021-01-25

Sezon wakacyjny zbliża się nieubłaganie. To dobry czas, by właśnie teraz dokonać rezerwacji na wymarzony nocleg nad polskim morzem. Znajdziemy tu zarówno popularne nadmorskie kurorty, które każdego roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, jak i mniejsze, klimatyczne miejscowości, w których każdy powinien miło spędzić czas. Oto ranking 25 najlepszych miejsc nad polskim morzem.

Przyszłość branży turystycznej. Wyzwania i najważniejsze zadania

2021-01-22

Pandemia koronawirusa przyczyniła się do zawirowań w każdej dziedzinie życia. Chyba nie ma takiej branży, która nie odczułaby obecnego kryzysu. Do jednych z najbardziej poszkodowanych należą przedsiębiorcy prowadzący obiekty noclegowe, czy świadczące usługi gastronomiczne. Jaka przyszłość w obecnym kryzysie czeka branżę turystyczną? Jakie są najważniejsze wyzwania i zadania na najbliższy czas?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej