Nocowanie.pl

Rejestracja bez zobowiązań. Na start dostaniesz tydzień okresu próbnego i kupon promocyjny na 100 złotych.

Dodaj swój obiekt za darmo!

Administratorem Twoich danych jest Nocowanie.pl sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Twoje dane będą przetwarzane przede wszystkim w celu założenia i obsługi Konta w serwisie Nocowanie.pl oraz umożliwienia skorzystania ze wszystkich jego funkcjonalności, dochodzenia i obrony ewentualnych roszczeń, a na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, w celu przedstawienia ofert obiektów noclegowych znajdujących się na naszym portalu, usług oferowanych przez Nocowanie.pl oraz partnerów, informacji z zakresu turystyki, a także badań satysfakcji klientów.  Masz prawo m.in. do:  wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo wraz z pozostałymi informacjami dotyczącymi przetwarzania Twoich danych osobowych w Polityce Prywatności.
16 tys.
zadowolonych
klientów
1 mln
zapytań o nocleg
w miesiącu
16 lat
doświadczenia

Wspólnie znajdziemy Ci klientów!

W ramach rocznego abonamentu otrzymujesz od nas:

Darmową sesję fotograficzną

Każdy obiekt noclegowy znajdujący się w naszej bazie może otrzymać bezpłatnie profesjonalne zdjęcia swojej kwatery. Słabe warunki oświetleniowe przestaną być już problemem.

Tłumaczenia oferty na język angielski i niemiecki

Dzięki naszym tłumaczom Twój obiekt zyska szansę na zainteresowanie zagranicznych turystów. Dodatkowo oferta będzie opublikowana także w różnych wersjach językowych portalu: angielskiej, niemieckiej, słowackiej, czeskiej, włoskiej i chorwackiej.

Wirtualny spacer 360° po Twoim obiekcie

Obiekt noclegowy przedłużający obecność w naszej bazie może otrzymać bezpłatnie profesjonalny wirtualny spacer 360°. To doskonała wizytówka Twojego obiektu, która zaciekawi gości i zachęci ich do wizyty. Usługa po konsultacji z Biurem Obsługi Klienta.

Jedną z trzech usług do wyboru

Tabliczka

Możesz wybrać jedną z dostępnych tabliczek: wolne pokoje, pokoje gościnne, wolne domki, domki letniskowe.

Baner spersonalizowany

Baner zewnętrzny zaprojektowany indywidualnie dla Ciebie (usługa po konsultacji z Biurem Obsługi Klienta).

Wizytówki

100 sztuk wizytówek Twojego obiektu w jednym z 9 dostępnych szablonów graficznych.

Program Sprawdzony Obiekt

Nasz autorski system weryfikacji obiektów noclegowych składający się z 4 etapów. Udział w programie pozwoli pokazać turyście, że jesteś wiarygodny i można Ci zaufać.

1/4

Był tutaj nasz przedstawiciel handlowy

2/4

Obiekt posiada zdjęcia od Nocowanie.pl

3/4

Obiekt otwarty na opinie turystów

4/4

Klient serwisu Nocowanie.pl od ponad roku

Darmową aplikację mobilną

Każdy obiekt noclegowy może bezpłatnie pobrać i zainstalować aplikację do zarządzania swoimi rezerwacjami z urządzeń mobilnych. Dostęp do korespondencji z turystami, rezerwacji oraz bezpłatnych powiadomień przez 24h na dobę.

Usługę SMS

Gdy odpowiesz turyście na zapytanie o nocleg, otrzyma on powiadomienie SMS o Twojej odpowiedzi.

Stronę WWW

Własna strona internetowa obiektu dostępna jest w 8 przyjaznych szablonach graficznych. Kreator stron www znajduje się w Twoim panelu, gdzie możesz wybrać układ i kolorystykę, dodać zdjęcia oraz tekst.

Szukam noclegu i Wolne pokoje

Usługa Szukam noclegu

To dział, w którym turysta zadaje pytanie, a Ty, jeżeli masz wolny termin, odpowiadasz. Dzięki tej usłudze, za pomocą wygodnych formularzy, możesz sam zachęcić turystów do swojej oferty!
Przejdź do działu

Usługa Wolne pokoje

Tutaj Ty dodajesz ogłoszenie o wolnych terminach w Twoim obiekcie, a turysta może skorzystać z Twojej oferty.
Przejdź do działu

Kalendarz dostępności terminów noclegowych

czyli:

Skrzynka pocztowa z gotowymi szablonami odpowiedzi

Możliwość włączenia rezerwacji online

Dostępność wolnych terminów widoczna dla turystów

Możliwość korzystania z synchronizacji iCal

Przedpłaty online od turystów

Gdy turysta będzie zainteresowany noclegiem w Twoim obiekcie, możesz pobrać od niego przedpłatę online za pobyt. W momencie dokonania wpłaty, zajęty termin jest automatycznie blokowany na Twoim kalendarzu. Usługa ta, jest dla Ciebie całkowicie darmowa niezależnie od liczby rezerwacji i ich wartości (0% prowizji)!

Opiekę przedstawiciela handlowego

Każdy obiekt posiada przedstawiciela handlowego w swoim regionie, który pomaga zarówno przy wprowadzaniu oferty do serwisu, ale także wyjaśnia korzystanie z konkretnych usług.

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc!

Zaraz po rejestracji w naszym serwisie pomożemy Ci stworzyć Twoją ofertę, tak aby była ona ciekawa i atrakcyjna dla turysty.

Biuro Obsługi Klienta

Godziny pracy
poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
bok@nocowanie.pl tel.: (81) 441 83 36 tel. kom.: 509 336 667 ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin
Zobacz dostępne opcje Zarejestruj się

Opinie naszych klientów

  • Portal godny polecenia zarówno od strony merytorycznej (bogata i estetycznie podana informacja), jak i od strony współpracy na płaszczyźnie biznesowej. Portal cechuje się fachowym podejściem do właściwych sobie zagadnień. Na dobrą ocenę zasługuje też kompetencja i życzliwa współpraca z przedstawicielem Portalu. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne - firma godna polecenia.
  • Bardzo dobra solidna firma z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jeśli ktoś naprawdę chce wypromować swój obiekt w internecie, to polecamy tę firmę. Mają dobrą nazwę i dlatego jest bardziej wybierana niż inne portale które są nawet na pierwszym miejscu. Jeśli ktoś się jeszcze "waha" to podpowiadamy ten portal jest naprawdę skuteczny w promowaniu obiektu i warto w niego zainwestować.
  • Jestem klientem portalu od kilku lat. Wynajmuję pokoje z widokiem na Solinę w Polańczyku i muszę powiedzieć, że jest to najbardziej popularny portal turystyczny i najbardziej rzetelny. Obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam i życzę rozwoju. Noclegi Biały Bór.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej