Czerwony Tulipan wystąpi w Wilkasach

Czerwony Tulipan wystąpi w Wilkasach

W niedzielę 15 lipca zapraszamy do Wilkas na II edycję Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej. Podsumowaniem imprezy będą występy Gwiazd, m.in. zespołu "Czerwony Tulipan".

Amfiteatr na plaży nad jeziorem Niegocin w Wilkasach będzie gościł w tym roku Mirka "Kovala" Kowalewskiego (mówi o swojej muzyce, że są to "śpiewanki spod wiatru, wody i przygody"), zespół "Czerwony Tulipan" (ich repertuar to poezja śpiewana, dużo liryki i głębokiego kontekstu kulturowego... z satyrycznym kontrapunktem) i Piotra Szwedesa (polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, prezenter telewizyjny. Znany z roli w "Złotopolskich").

Najpierw jednak soliści i zespoły muzyczne będą rywalizować podczas Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej. Zaprezentują oni po dwa utwory o tematyce turystyczno-żeglarskiej. Mamy nadzieję, że w tym roku usłyszymy jeszcze więcej autorskich piosenek, niż w zeszłorocznej edycji. I co najważniejsze, muzyka będzie grana na żywo! Zwyciezcy otrzymają nagrody pieniężne. Łączna pula nagród wynosi 3 tys. zł.

Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej pretenduje do miana festiwalu, który stanie się wylęgarnią młodych talentów. Trzymamy kciuki! Oby jak najwięcej imprez, które pomogą młodym zdolnym twórcom przebić się na polskiej scenie muzycznej.

PROGRAM FESTIWALU


10:00 - 11:00 – zgłoszenia w biurze organizatora
12:00 - 14:00 – próby mikrofonowe
14:00 - 18:30 – przesłuchania uczestników
19:15 – wręczenie nagród laureatom
19:30 – Gwiazdy wieczoru – koncert Mirka "Kovala" Kowalewskiego
20:30 - Gwiazdy wieczoru - koncert zespołu Czerwony Tulipan
21:30 - Gwiazdy wieczoru - Piotr Szwedes muzycznie "Godzina z życia mężczyzny" - autor Artur Andrus

Następny artykuł Mazurski Piknik Militarny

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej