Dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Koniecznie przeczytaj

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Koniecznie przeczytaj

Portal Nocowanie.pl, jako największy polski serwis z ofertami noclegowymi, zawsze stara się dbać o bezpieczeństwo zarówno turystów, jak też właścicieli obiektów. Stąd też ważna zmiana w zakresie ochrony wrażliwych danych, którą już wkrótce wprowadzamy. Koniecznie przeczytaj, czego dokładnie dotyczy!

W internecie rośnie skala wyłudzeń - tak wynika ze statystyk policyjnych oraz wskazań ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem w sieci! Ofiarą padają nie tylko klienci banków, ale też między innymi serwisów ogłoszeniowych. Zdarzało się, że różnego rodzaju oszuści podszywali się pod Nocowanie.pl, starając się wykorzystać renomę portalu. Jest to “phishing”, najczęściej stosowany sposób ataków.

Nocowanie.pl od kilkunastu lat dba o bezpieczeństwo turystów poprzez najbardziej drobiazgową na rynku weryfikację obiektów w naszej bazie noclegowej. Uznaliśmy, że podobnie wysokie standardy musimy przyjąć w zakresie bezpieczeństwa online - mówi Prezes portalu Nocowanie.pl Tomasz Machała.


Bezpieczeństwo online – jeszcze lepiej chronimy cię w sieci


Portal Nocowanie.pl działa nie tylko w branży turystycznej, ale też internetowej. Ekipę wzbogaca więc zespół znakomitych ekspertów z tej dziedziny, którzy mają odpowiednią wiedzę oraz narzędzia. Dzięki temu możemy skutecznie zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów oraz użytkowników.

Aby zabezpieczyć turystów i właścicieli obiektów przed wyciekiem potencjalnie wrażliwych informacji, wprowadzamy następujące usprawnienia:

  • Od 17 maja w wiadomościach będziemy ukrywać linki do zewnętrznych stron. Tę zasadę bezpieczeństwa stosuje wiele serwisów noclegowych, zarówno polskich, jak też zagranicznych. Bierzemy przykład z tych dobrych praktyk!

  • Będziemy ukrywać także numery telefonów i adresy e-mail.

Jak bezpiecznie kontaktować się z turystą? Narzędzia od  Nocowanie.pl


Zachęcamy do korzystania z bezpiecznego, wewnętrznego systemu korespondencji Nocowanie.pl. Jest on regularnie kontrolowany i zabezpieczony przed atakami z zewnątrz. Dzięki temu stanowi najlepszy kanał kontaktu pomiędzy właścicielem, a turystą poszukującym noclegu.

Korzystając z aplikacji Nocowanie.pl do zarządzania obiektem noclegowym, można w czasie rzeczywistym korespondować z turystą i szybko reagować na wysyłane przez niego zapytania – tym samym szybko zdobywać nowe rezerwacje.

Następny artykuł Wypadek nad Morskim Okiem!...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej