Doda na Dniach Braniewa

Doda na Dniach Braniewa

W sobotę 29 czerwca o godz. 22:00 w amfiteatrze w Braniewie wystąpi Doda. Znana jest z ciętego języka, ekstawaganckich strojów i romansów, o których rozpisują się wszystkie gazety. Wykonuje muzykę z pogranicza popu i rocka. Ciekawe, czy podczas występu na Dniach Braniewa wywoła jakiś skandal albo chociaż skandalik?

Doda będzie główną atrakcją imprezy, ale nie jedyną. Zaplanowano wspólne malowanie krajobrazu miasta oraz występy zespołów grających muzykę romską, ukraińską, disco polo. Odbędą się również Pierwsze Braniewskie Dni Recyklinu.

Braniewo znane jest w regionie jako miasteczko z najmniejszym zoo w województwie. Jeśli planujecie przyjechać na Dni Braniewa, zwiedźcie przy okazji bazylikę św. Katarzyny, wieżę bramną - jedyną pozostałość po zamku biskupim, Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego i budynek Collegium Hosianum. Są jeszcze inne zabytki sakralne godne polecenia: cerkiew grekokatolicka, kościół św. Antoniego, cerkiew prawosława.

Program Dni Braniewa 2013:

13:00 Zespoły seniorskie
14:30 Sekcje Braniewskiego Centrum Kultury
16:00 Zespół The Cassino
16:30 Oficjalne otwarcie
17:00 Zespół romski Hitano
18:45 Bartek Dębski - disco polo
20:00 Biłyj Bereh
22:00 Doda

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również