Eholiday.pl łączy się z portalem Nocowanie.pl

Eholiday.pl łączy się z portalem Nocowanie.pl

Na początku października nastąpiło połączenie wśród polskich portali noclegowych. Serwis eholiday.pl oraz Nocowanie.pl łączą siły pod szyldem portalu z Lublina! Dla klientów i turystów oznacza to szereg pozytywnych zmian.

Serwis eholiday.pl jest obecny na rynku usług turystycznych od 2004 roku. Przez kilkanaście lat istnienia wiele się zmieniło. Na początku był to start-up zrodzony z pasji, który później wspiął się na jedno z czołowych pozycji wśród polskich serwisów noclegowych. Ważnym etapem w rozwoju serwisu eholiday.pl była zamiana właściciela jesienią 2017 roku. Został nim Kamil Ruciński, twórca portalu Nocowanie.pl.

Od tej chwili obie strony korzystały ze swoich doświadczeń. Nocowanie.pl zaczerpnęło najlepsze praktyki z eholiday.pl . Z kolei warszawski serwis otrzymał między innymi odświeżoną i lżejszą szatę graficzną, a także korzystał ze wsparcia promocyjnego. Po raz pierwszy przeprowadzono na przykład ogólnopolską kampanię telewizyjną, emitowaną w największych polskich stacjach.

Obie witryny – zarówno Nocowanie.pl, jak też eholiday.pl – należały do największej w kraju Grupy Wirtualna Polska Holding, która jest liderem wśród polskich wydawców internetowych.

Nowy etap w życiu obu spółek


Od października efekt synergii eholiday.pl i Nocowanie.pl został pogłębiony jeszcze bardziej, co odczują zarówno turyści, korzystający z obu stron, jak i reklamujący się tam właściciele obiektów noclegowych. Klienci eholiday.pl dołączają do prężnie działającego i rozpoznawalnego portalu! Złączenie obu baz to zwiększenie liczby obiektów noclegowych z różnych kategorii.

Połączenie sił eholiday.pl oraz Nocowanie.pl oznacza dla turystów jeszcze większy wybór ofert noclegowych! Wspólna baza obejmie bowiem około 19 tysięcy obiektów noclegowych! Turyści, szukający noclegów na eholiday.pl, teraz będą mogli kompleksowo zaplanować cały pobyt. Od Nocowanie.pl otrzymają bowiem merytoryczne wsparcie w postaci informacji o najważniejszych atrakcjach w wybranej przez nich okolicy. W portalu publikowane są również artykuły, stanowiące ważną inspirację dla turystów, którzy szukają nowych, ciekawych kierunków.

Korzystają jednak przede wszystkim dotychczasowi klienci eholiday.pl. Nie tylko nie tracą wykupionej reklamy, a co więcej, zyskują możliwość promowania w największym polskim portalu noclegowym, który odwiedza miesięcznie około 3 mln turystów! Trzeba zaznaczyć, że oferta dla klientów eholiday.pl będzie bardziej bogata, teraz otrzymają dostęp do wszystkich udogodnień i dodatkowych profitów, umożliwiających jeszcze skuteczniejsze wypromowanie usług.

Eksperci portalu Nocowanie.pl przygotowali dla swoich klientów rozbudowany system wsparcia. Dzięki przygotowanym z myślą o nich przewodnikom w formie materiałów wideo  oraz internetowemu Centrum Pomocy, mogą bez problemu w każdej chwili znaleźć odpowiedź na najczęściej zadawane pytania. Na kwestię rozpoznawalności marki wpływają także regularne kampanie telewizyjne, współpraca z mediami i wszelkie działa PR. Warto wspomnieć, że przedstawiciele Nocowanie.pl często wypowiadają się na forum, a także są proszeni o komentarze w kwestii bieżących spraw, którymi żyje branża turystyczna.

Tworzymy silny zespół


Chcemy również zaznaczyć, nie tylko klienci eholiday.pl przechodzą pod skrzydła portalu Nocowanie.pl. Pracę zachowuje również doświadczony zespół serwisu. Co ważne, będzie on stanowił znaczne wzmocnienie dotychczasowej ekipy, gdyż znając swoich klientów, nadal będzie służyć im pomocą.

W ten sposób stworzymy prężny, silnie działający zespół liczący ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin. Wspólnie zbudujemy jeszcze mocniejszą markę i zadbamy o satysfakcję klientów i turystów szukających noclegów w Polsce.

Następny artykuł Weekend w Bolesławcu. Co...

Komentarze (3)

Anka

miesiąc temu
dwa beznadziejne portale nocowanie wypisywanie bez sensu celowe unikanie podawania telefonu do oferty,ba zamazywanie w korespondencji e-mail i telefonu do goscia..bardzo drogi abionament nieskuteczna relama koszt za rok 1000 zl nikt normalny nigdy ponownie nie wykupi poza tym ani ja ani moi znajomi nie mieli ani jednej rezerwacji z tego portalu

Nocowanie.Pl

29 dni temu
Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, znając dokładne dane Pani obiektu, będziemy mogli sprawdzić odsetek rezerwacji w Pani obiekcie, a także odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Chcemy też zaznaczyć, że w ramach abonamentu na Nocowanie.pl właściciel obiektu noclegowego otrzymuje nie tylko widoczność w portalu, ale również szereg dodatkowych usług, które pomagają w uatrakcyjnieniu oferty i zainteresowaniu nią turystów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi: https://www.nocowanie.pl/info/dolacz_do_nocowanie_pl,15076,id,15076.html

Pragniemy zaznaczyć, że w odpowiedzi na sugestie Klientów, wypracowaliśmy rozwiązanie dotyczące dostępu do numerów telefonów turystów i odwrotnie. Teraz turysta widzi numer telefonu do obiektu w stopce wiadomości, jaką otrzymuje. Również właściciel ma dostęp do numeru telefonu turysty.

Arek

https://www.nocowanie.pl/info/reklama,648,id,648.html

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej