Kamery na plażach nad morzem

Kamery na plażach nad morzem

Która plaża nad polskim morzem jest najlepsza? Trudno ocenić to na odległość. Stąd tak pomocne są kamery na żywo, które wiele miast zainstalowało przy nadmorskich bulwarach i zejściach na plażę.

Kamery on-line znajdują się chyba w każdym mieście. Nie mogło ich też zabraknąć przy plażach! Mogą więc stanowić świetną pomoc dla osób, które, planując swój wypoczynek nad morzem, szukają przede wszystkich najlepszych warunków do plażowania.

Ogromną popularnością wśród turystów cieszy się Świnoujście. Położone na wyspach miasto to jeden z najlepszych morskich kurortów, w którym na turystów czeka mnóstwo atrakcji. Wypoczywające tu osoby mają do dyspozycji sieć szlaków rowerowych oraz piaszczyste plaże, należące do najczystszych na polskim wybrzeżu. Czy jest tak naprawdę, pomagają stwierdzić kamery, dzięki którym doskonale widać morski brzeg.

Kamera z widokiem na plażę znajduje się też w Kołobrzegu. Najlepszy widok mamy z kamerki internetowej pokazującej plażę i molo. Latem zawsze jest tam wielu plażowiczów, którzy chętnie korzystają z uroków nadmorskiego kurortu.

Do popularnych kurortów, gdzie zajrzymy dzięki kamerom on-line, należą Międzyzdroje. Miasto rozsławił Festiwal Gwiazd, na który zjeżdżają polscy aktorzy, reżyserzy i muzycy. Odciski ich dłoni zobaczymy na Promenadzie Gwiazd… Na razie możemy przenieść się tam dzięki kamerze.

Wymienione miasta to nie jedyne kurorty z kamerami on-line na plaży. Dzięki internetowi przeniesiemy się do Darłowa, Mielna, Gdańska albo Sopotu, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, czy warunki sprzyjają plażowiczom.

Następny artykuł Quest, czyli ciekawy sposób...

Komentarze (5)

Gość

Brak kamerki w Gąskach,szkoda ,bo z latarni piękne widoki,tylko gdzie problem?

Krzysztof

Brakuje też kamerki w Łebie i kilku innych miejscowościach.

Rumcia

Brak Kamerki w POGORZELICY !! co to Burmistrza nie stac ??? nie lubi sie chwalic swoja miejscowoscia ???

Gość

W Gąskach też oszczędności 😟
I loved the post, keep posting interesting posts. I will be a regular reader...

Nursing Essays

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!