Kamery na żywo na stokach w Karpaczu

Kamery na żywo na stokach w Karpaczu

Wyjazd na narty trzeba dobrze zaplanować. Zapobiegliwi na pewno skorzystają z możliwości, jakie dają kamery na żywo na stokach narciarskich. Dzięki nim jeszcze przed wyjazdem z domu można sprawdzić na przykład panujące tam warunki pogodowe.

Jednym ze znanych kurortów, gdzie kamery na żywo zostały umieszczone przy stokach, jest Karpacz. Miasto przyciąga narciarzy i snowboardzistów, ponieważ tamtejsze ośrodki narciarskie oferują szusowanie nartostradami oraz trasami o zróżnicowanej trudności.

Mile widziane są też rodziny z dziećmi. Na najmłodszych narciarzy w Karpaczu czekają przedszkola narciarskie, szkoły jazdy oraz imprezy, dzięki którym zagospodarują czas na stoku.

Szukasz odpowiedniego wyciągu narciarskiego w Karpaczu? Zobacz ich oferty, wejdź: Wyciągi narciarskie w Karpaczu

Kamery internetowe, które cały czas pokazują obraz na żywo, zlokalizowane są przy stokach Stacji Biały Jar. Pokazują one między innymi stok dla najmłodszych, przeznaczony do jazdy na sankach oraz oponach, oraz dolną stację kolei linowej.

Ale nie tylko Biały Jar może pochwalić się kamerami internetowymi na żywo. Kamerki on-line w Karpaczu pokazują też stok przy wyciągu „Pod Wangiem” oraz Kompleks Narciarski Kopa – zarówno górną, jak i dolną stację.

Najlepsze kamerki na żywo:

Następny artykuł Pogoda na luty 2016 na...

Komentarze

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!