Kamery na żywo na stokach w Wiśle

Kamery na żywo na stokach w Wiśle

Wisła to świetne miejsce na rodzinny wyjazd na narty. Na miejscu działają ośrodki, których trasy są dostosowane zarówno do poziomu doświadczonych, jak i początkujących narciarzy. Dużym udogodnieniem są kamery on-line, pokazujące na żywo sytuację na wybranych stokach.

Wisła nie bez powodu nazywana jest Perłą Beskidów. Niezależnie od pory roku miasto przyciąga wielu turystów – ale zimą przeżywa prawdziwe oblężenie. Wisłę chętnie wybierają rodziny, które przyjeżdżają tu na narty. Wszystko dzięki stokom i ośrodkom narciarskim, gdzie dostępne są nie tylko trudne, ale i łatwiejsze trasy, ułatwiające naukę jazdy na nartach.

Wybierasz się na narty do Wisły? Koniecznie zarezerwuj nocleg. Sprawdź oferty, wejdź: Noclegi w Wiśle

Ci narciarze, którzy lubią wiedzieć wcześniej, jakie warunki zastaną w wybranym przez siebie miejscu, z radością korzystają z kamer internetowych na żywo. Na bieżąco pokazują obraz z wiślańskich stoków.

Wirtualne odwiedziny możliwe są na przykład w ośrodku Skolnity. Kamery umieszczono tu między innymi przy górnej stacji kolei linowej, trasie zjazdowej oraz przy dolnej stacji wyciągu. Dzięki temu doskonale widać szusujących narciarzy oraz działającą kolej linową z wygodną kanapą.

Obraz z kamery na żywo pokazuje też stację narciarską Nowa Osada. Widać tu doskonale wyciąg krzesełkowy oraz dobrze przygotowany stok. Dzięki kamerkom narciarze mogą wcześniej podejrzeć sytuację na trasie Stożka.

Aby zobaczyć więcej kamer na żywo w świetnej jakości, wejdź:

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również