Kamery na żywo na stokach w Zakopanem

Kamery na żywo na stokach w Zakopanem

Przed narciarskim wyjazdem, koniecznością jest sprawdzenie aktualnych warunków panujących w wybranym ośrodku. Pomocne w tym są szczególnie kamery internetowe, które na żywo pokazują bieżącą sytuację – w tym również w Zakopanem.

Zakopane od lat jest jednym z najchętniej odwiedzanych polskich miast, ale zimą przeżywa prawdziwe oblężenie! Narciarzy i snowboardzistów przyciągają tu oczywiście ośrodki narciarskie, gdzie można poszusować na trudniejszych bądź łatwiejszych trasach. Jak jednak sprawdzić, czy zimowemu wypoczynkowi nie przeszkodzi pogoda? Oprócz zapoznania się z prognozami, warto zobaczyć jeszcze kamerki na żywo!

Zobacz, gdzie możesz pojeździć na nartach w Zakopanem! Wejdź: Wyciągi narciarskie w Zakopanem

Kamerki na żywo w Zakopanem znajdują się przy większych ośrodkach narciarskich w mieście. Dzięki nim wszyscy zainteresowani mogą w każdej chwili sprawdzić, czy wybrana stacja rzeczywiście odpowiada ich oczekiwaniom. Kamery on-line zlokalizowane są z reguły w pobliżu wyciągów – przy ich dolnej lub górnej stacji. Przekazywany przez nie obraz pokazuje przede wszystkim warunki śniegowe na stoku a także ilość korzystających z niego narciarzy i snowboardzistów. To duże udogodnienie dla tych, którzy podczas jazdy nie lubią tłoku.

Gdzie więc znajdują się najlepsze kamery na żywo w Zakopanem? Znajdziemy je na przykład przy Polanie Szymoszkowej, chętnie wybieranej zarówno przez doświadczone jak i początkujące osoby. Atutem tego miejsca są także wspaniałe widoki na panoramę Tatr, którą również zobaczymy dzięki kamerze.

Warunki na stoku na żywo pokazuje też kamera zlokalizowana na Gubałówce oraz na Harendzie. Obie te stacje także przyjmują wielbicieli białego szaleństwa, którzy chętnie korzystają z przygotowanych tam dla nich atrakcji. Bowiem, oprócz tras zjazdowych, na Harendzie dostępne są także trasa biegowa oraz trasa skiturowa!

 

Zobacz najlepsze kamery na żywo:

Następny artykuł Na Mazurach powstało nowe...

Komentarze

Zobacz również