Kamery on-line od Nocowanie.pl!

Nocowanie.pl jako pierwszy i jedyny ogólnopolski serwis noclegowy uruchomił system własnych kamer internetowych w jakości HD!

Od niedawna kamery z logo Nocowanie.pl można zobaczyć w centralnych punktach takich  miejscowości jak: Zakopane, Krynica-Zdrój, Ustroń, Wisła, Szczawnica i Kazimierz Dolny. A to jedynie zapowiedź ogólnopolskiej sieci kamer, którą chce stworzyć Nocowanie.pl.

Na potrzeby nowego projektu powstał serwis kamery.nocowanie.pl, w którym oprócz kamer należących do Grupy Nocowanie.pl, udostępniane są widoki z innych kamer internetowych znajdujących się w Polsce i poza jej granicami.

Chcemy stworzyć miejsce gdzie turyści będą mogli obserwować co aktualnie dzieje się w ich ulubionych miejscowościach, komentować to czy też wyłapywać ciekawe widoki - wyjaśnia Kamil Ruciński, Prezes Zarządu spółki Nocowanie.pl. - Będziemy dążyć do tego, aby nasze kamery znalazły się we wszystkich najważniejszych destynacjach turystycznych Polski.

Według badań Megapanel Gemius PBI z lipca 2012 zajmuje 2 miejsce w kategorii Turystyka z ponad 2 mln realnych użytkowników miesięcznie.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również