Muzyka u Gałczyńskiego

Muzyka u Gałczyńskiego

Tegoroczny sezon kulturalny w Leśniczówce Pranie już trwa. To co roku ogromne wydarzenie artystyczne na Warmii  Mazurach. Rokrocznie w lipcu i sierpniu odbywają się tu poranki poetyckie połączone z recytacją wierszy Gałczyńskiego w interpretacji wybitnych aktorów i prezentacją muzyki poważnej. Spotkać i usłyszeć można tam znakomitych polskich artystów.

Gośćmi leśniczówki byli już m.in.: Magda Umer, Krzysztof Majchrzak, Wojciech Malajkat, Joanna Trzepiecińska, Marian Opania, Andrzej Chyra, Agata Buzek, Piotr Machalica, Artur Barciś, Hanna Banaszak, Cezary Żak, Grzegorz Turnau oraz Wiktor Zborowski.

W niedzielę 7 lipca o godz. 11:00 zapraszamy do Prania na XXX edycję koncertów „Muzyka u Gałczyńskiego”. Usłyszymy poezję Leszka Aleksandra Moczulskiego w interpretacji Katarzyny Skarżanki i Łukasza Borkowskiego oraz muzykę w wykonaniu jazzowego kwartetu puzonowego PuZone. Zespół używa bogatego instrumentarium dętego blaszanego i stosuje różnorodne tłumiki, co wpływa na kolory, barwy i charakter muzyki.

Bilety: 10 zł i 15 zł, bilet rodzinny (4-6 osób) - 10 zł/os.

Jeśli cenisz polską twórczość poetycką, nie może cię tam zabraknąć.

Następny artykuł Biesiady Warmińskie

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej