Noc warta śmiechu

Noc warta śmiechu

Kabarety na Warmii i Mazurach to nie tylko Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie czy Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim. Okazuje się, że w tej kwestii i malutkie Ruciane-Nida mają coś do powiedzenia.

W przyszłym miesiącu, 20 lipca o godz. 19:00 zapraszamy do Rucianego-Nidy, do amfiteatru Kapiodoro na Noc Gwiazd Kabaretowych. Wystąpią dla nas dwa bardzo popularne polskie kabarety - Łowcy B i Smile.

Kabaretu Łowcy B chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ich absurdalny humor szybko trafił do szerokiej publiczności. Na sam dźwięk nazwy kabaretu widzimy Mariusza Kałamagę w żółtym sweterku. Kabaret został założony w 2002 roku, a już w 2003 zostali zasypani nagrodami. Tak pozostało do teraz. Ich najnowsza nagroda to II Miejsce oraz Złote Koryto Tajnego Jurora na XVII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek w 2012 roku.

Z kolei kabaret Smile reprezentuje różne rodzaje humoru, od dowcipu obyczajowego, po parodię różnorakich stylów muzycznych. Powstał w 2003 roku i również był wielokrotnie nagradzany.

Bilety w cenach: 45 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu) do kupienia u organizatora, tel. 515 400 723, biletynakabarety.pl.

Przeczytaj również - Mazurska Noc Kabaretowa 2013

 

Następny artykuł Regaty w Ostródzie

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej