Nocowanie.pl na 27. Targach Gastro-Hotel w Kołobrzegu

7  marca rozpoczęły się Targi Gastro-Hotel, które trwają do piątku 9  marca. Wydarzenie zaliczane jest do najważniejszych w branży. Gości na nich również ekipa Nocowanie.pl. Zachęcamy wszystkich do spotkania z przedstawicielami naszego portalu!

W Kołobrzegu branża HoReCa spotyka się z przedstawicielami czołowych producentów i liderów rynku gastronomiczno-hotelarskiego po raz 27. Od 7 do 9 marca, podczas trwania Targów Gastro-Hotel, zwiedzający zapoznają się z rynkowymi nowościami i trendami. Na uczestników czekają również szkolenia, pokazy i degustacje.

Podczas tegorocznej edycji targów swoje szkolenie przeprowadza Nocowanie.pl. Nasi specjaliści opowiadają między innymi o sprzedaży i marketingu.Eksperci przedstawią najważniejsze grupy docelowe w branży turystycznej, zasady komunikacji z gośćmi i zarządzania opiniami w internecie oraz elementy, które wpływają na ofertę obiektów noclegowych.

 

Przedstawiciele portalu czekają również na stoisku z ofertą atrakcyjnych rabatów. Warto przyjść, porozmawiać i osobiście zapytać o wszystkie nurtujące kwestie.

W hali Milenium nadal można liczyć na wiele ciekawych atrakcji – w tym na dalszy ciąg szkoleń i warsztatów oraz pokazy, które tradycyjnie odbywają się na scenie.

Zapraszamy do Kołobrzegu!

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również