Nocowanie.pl na Ski Arenie Szrenica - ZDJĘCIA!

Ekipa Nocowanie.pl kontynuuje objazd najlepszych polskich stacji narciarskich. Po Karpaczu przyszedł czas na Szklarską Porębę i Ski Arenę Szrenica. Chcecie wiedzieć, co tam się działo? Zobaczcie naszą obszerną fotorelację!

Ski Arena Szrenica to jedna z najlepszych stacji narciarskich w Polsce. Specyficzny klimat – zbliżony do alpejskiego – sprawia, że na śniegowe szaleństwa można tu liczyć o wiele dłużej niż w innych górskich ośrodkach. Ale na razie nie ma się co martwić zakończeniem zimy, bo ta trwa w najlepsze. Podobnie jak ferie zimowe.

Z wolnych dni korzysta mnóstwo osób, co przekłada się na prawdziwe oblężenie, jakie przeżywają stoki w Szklarskiej Porębie. Duzi i mali cieszą się zimą – a także zimowymi atrakcjami. Do tego grona dołączyły hostessy Nocowanie.pl, z którymi narciarze bardzo chętnie pozowali do wspólnych fotografii.

Ekipa naszego serwisu świetnie się bawiła na Ski Arenie Szrenica, ale to jeszcze nie koniec. Jeśli chcecie zrobić sobie z nami zdjęcie i otrzymać gadżety Nocowanie.pl, zapraszamy do Zakopanego (17 lutego na Stację Narciarską Harenda) oraz do Białki Tatrzańskiej (18 lutego na Kotelnicę).

Do zobaczenia!

Komentarze (2)

Włodek

2017-02-16 19:29
https://secure.nocowanie.pl/noclegi/szklarska_poreba/os__wypoczynkowe/118391/ ten obiekt jest fajny :)

Marian

2017-02-16 19:04
Mega Super :)

Zobacz również