Nocowanie.pl nagrodzone certyfikatem Marka Lubelskie

Nocowanie.pl nagrodzone certyfikatem Marka Lubelskie

Marka Regionalna LUBELSKIE to pionierska inicjatywa w skali kraju, promująca gospodarcze walory Lubelszczyzny poprzez wspieranie rodzimych produktów i usług.

21 kwietnia 2018 podczas Gali Ambasador Lubelszczyzny spółka Nocowanie.pl została uhonorowana certyfikatem MARKA LUBELSKIE. Nagrodę odebrała Alicja Tebin - Dyrektor ds. Rozwoju Produktu. Wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świdczonych przez firmę.

 

Głównym celem projektu marka "Lubelskie" jest promocja produktów i usług wytwarzanych na terenie województwa lubelskiego poprzez nadawanie im zastrzeżonego znaku towarowego - Marki Regionalnej "Lubelskie", będącego symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko.

 

Portal Nocowanie.pl powstał trzynaście lat temu w Lublinie. Od tego czasu firma systematycznie się rozwija, stale zwiększając zatrudnienie i tworząc nowe miejsca pracy w regionie.

Jest nam niezmiernie miło, że działania zostały docenione przez kapitułę konkursową i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Jesteśmy przekonani, że możliwość posługiwania się znakiem „Marka Lubelskie”  w jeszcze większym stopniu wzmocni wizerunek firmy na rynku ogólnopolskim, ale również lokalnym.

 

Zdjęcia: Dziennik Wschodni

Następny artykuł Czerwcówka 2018. Zobacz,...

Komentarze (1)

Gratulacje dla całego Zespołu!

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!