Nocowanie.pl nagrodzone certyfikatem Marka Lubelskie

Marka Regionalna LUBELSKIE to pionierska inicjatywa w skali kraju, promująca gospodarcze walory Lubelszczyzny poprzez wspieranie rodzimych produktów i usług.

21 kwietnia 2018 podczas Gali Ambasador Lubelszczyzny spółka Nocowanie.pl została uhonorowana certyfikatem MARKA LUBELSKIE. Nagrodę odebrała Alicja Tebin - Dyrektor ds. Rozwoju Produktu. Wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świdczonych przez firmę.

 

Głównym celem projektu marka "Lubelskie" jest promocja produktów i usług wytwarzanych na terenie województwa lubelskiego poprzez nadawanie im zastrzeżonego znaku towarowego - Marki Regionalnej "Lubelskie", będącego symbolem jakości, innowacyjności i troski o środowisko.

 

Portal Nocowanie.pl powstał trzynaście lat temu w Lublinie. Od tego czasu firma systematycznie się rozwija, stale zwiększając zatrudnienie i tworząc nowe miejsca pracy w regionie.

Jest nam niezmiernie miło, że działania zostały docenione przez kapitułę konkursową i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Jesteśmy przekonani, że możliwość posługiwania się znakiem „Marka Lubelskie”  w jeszcze większym stopniu wzmocni wizerunek firmy na rynku ogólnopolskim, ale również lokalnym.

 

Zdjęcia: Dziennik Wschodni

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

8 miesięcy temu
Gratulacje dla całego Zespołu!

Zobacz również