Nocowanie.pl wśród najlepszych polskich portali turystycznych

Grupa Nocowanie.pl po raz kolejny znalazła się wśród najlepszych polskich portali turystycznych! Według zestawienia Gemius Megapanel za lipiec 2015, Grupa Nocowanie.pl znalazła się na wysokiej czwartej pozycji, a także zanotowała większy zasięg wśród internautów, który przełożył się również na ruch na stronie.

Najnowsze zestawienie Gemius Megapanel pokazuje, iż w Kategorii Turystyka serwis Nocowanie.pl zanotował awans o dwie pozycje. W lipcu portal odwiedziło aż 2 173 634 internautów, którzy wygenerowali ponad 60 milionów odsłon. Wynik ten potwierdził pozycję lidera, jaką Nocowanie.pl niezmiennie zajmuje wśród portali z własną bazą noclegową, i umocnił przewagę nad konkurentami.

Rezultaty badania Gemius Megapanel jasno pokazują, że Grupa Nocowanie.pl cieszy się dużym powodzeniem i zaufaniem wśród osób poszukujących noclegów. Jest to wynik zaangażowania i pracy, jaką portal wkłada we wprowadzanie nowych rozwiązań, które będą pomocne zarówno dla internautów, jak i klientów serwisu.

Przypominamy, iż Grupa Nocowanie.pl, której główny serwis www.nocowanie.pl obchodzi w tym roku jubileusz dziesięciolecia, od momentu powstania odgrywa ważną rolę w branży turystycznej. Odnoszone sukcesy są motywacją do dalszej pracy nad rozwojem portalu.

 

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Karol

2 lata temu
taki artykuł bez linku do źródła danych to pomyłka

Zobacz również