Plaża w Mrzeżynie jesienią - fotogaleria

Plaża w Mrzeżynie jesienią - fotogaleria

Jesienny wypoczynek nad morzem powinny wybrać osoby, które szukają pięknego, cichego miejsca, gdzie można zregenerować siły. O tej porze roku puste plaże przyciągają spacerowiczów, którzy bez żadnych przeszkód delektują się szumem morza i jego kojącą atmosferą.

Jesień nad Bałtykiem jest wyjątkowo piękna. Ciche plaże, kolorowe liście w lasach porastających nadmorski pas i wszechobecny spokój. W takim otoczeniu po prostu nie można nie odpocząć!

Przyjeżdżając nad morze jesienią turyści mają szansę zobaczyć je w innym wydaniu – niespokojnym, z potężnymi falami. Takie widoki na pewno mają wiele uroku, poza tym nie wszyscy wiedzą, że najlepszym czasem na spacer po plaży jest chwila po jesiennej burzy. Wtedy powietrze przesycone jest jodem, a pierwiastek ten jest wprost nieoceniony dla naszego zdrowia.

Piękne plaże to nie jedyne atuty jesiennego urlopu spędzanego nad morzem. To także ostatni moment, by skorzystać z aktywnych form rekreacji. Na polskim wybrzeżu jest przecież wiele interesujących tras spacerowych, które pozwolą zobaczyć największe atrakcje regionu. Kolejna możliwość to uprawianie nordic walkingu, aktywności przeznaczonej nawet dla osób na co dzień nie mających zbyt wiele do czynienia ze sportem.

Jednym ze świetnych miejsc na jesienny urlop jest Mrzeżyno. W położonej niedaleko Kołobrzegu miejscowości znajduje się piękna plaża z drobnym, jasnym piaskiem. A dzięki obecności bazy rybackiej niezależnie od pory roku można tu zjeść świeżo złowioną rybę.

Chcesz zobaczyć plażę w Mrzeżynie w jesiennej odsłonie? Zapraszamy do naszej fotogalerii!

Następny artykuł Jesienne Bieszczady -...

Komentarze (2)

Mariusz Nowogórski

Dziękuje za piękne zdjęcia z Mrzeżyna Mariusz .Do miłego spotkania .

Barbara

Muszę przyznać,że uwielbiam Wasz portal, zawsze dużo ciekawych rzeczy i pięknych zdjęć tu na mnie czeka. Pozdrawiam serdecznie

Zobacz również