Rusza sprzedaż agencyjna w Grupie Nocowanie.pl

W kwietniu rusza biuro sprzedaży agencyjnej serwisów Grupy Nocowanie.pl. Tym samym, cieszący się w sezonie letnim popularnością ponad 2 mln realnych użytkowników serwis*, zyskuje doświadczoną Key Account Manager Patrycję Kościołowską.

Patrycja Kościołowska doświadczenie w sprzedaży zdobywała w kobiecej sieci reklamy internetowej Glossy Media (AGORA S.A.), gdzie awansowała na stanowisko Senior Account Managera. Realizowała kampanie dla kluczowych klientów sieci w Polsce m.in.: Bayer (Tak! Dla nowoczesnej antykoncepcji) i Wezyr (Premiera lata 2012, Premiera lata 2013, Kolekcja Lato 2013). Była prelegentką III Sympozjum DoKobiet.pl oraz „Tygodnia Kobiet Sukcesu” organizowanego przez Szkołę Główną Handlową.

W Grupie Nocowanie.pl, Patrycja Kościołowska będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój oferty skierowanej do klientów agencyjnych, współpracę z siecią reklamy internetowej oraz sprzedaż oferty sponsoringu przygotowanej dla klientów indywidualnych. Obejmie stanowisko Key Account Managera.

Powstanie w naszej firmie nowej struktury, w której osoby profesjonalnie zajmują się sprzedażą agencyjną jest kolejnym etapem realizacji przyjętej strategii. Serwis noclegowy numer jeden w Polsce, jakim jest Nocowanie.pl, dojrzał już do takich zmian. – mówi Kamil Ruciński – Prezes Zarządu Grupy Nocowanie.pl.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również