Słoneczna odsłona Helu - galeria zdjęć

Choć do rozpoczęcia wakacji zostało jeszcze trochę czasu, sezon na letnie wypoczywanie uważamy za rozpoczęty. Na plażach można zaobserwować wzmożony ruch, nadmorskie kurorty przygotowują się do pełni sezonu a my postanowiliśmy sprawdzić jak wakacyjna sytuacja przedstawia się na Helu. Czy jest już gotowy na przyjęcie pierwszych turystów? Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Plaża na Helu jest niezwykle piaszczysta i zadbana, zachęca do rodzinnego wypoczynku i pikników na kocu. Z plaży można obserwować pojawiające się na morzu statki i kutry. Przyjemny i orzeźwiający wiatr znad morza pozwala przetrwać upalne dni. Z kolei miasto oglądane z perspektywy plaży jest jak zawsze w zachwycające. Ale Hel to nie tylko słoneczne plaże, morze i słynny deptak. To także ciekawe atrakcje turystyczne. Na Helu podczas wakacji nikt się nie nudzi!


Jeśli wypoczynek na Helu, to obowiązkowo wizyta w słynnym fokarium. To ciekawa atrakcja nie tylko dla najmłodszych, którym spodoba się pokaz karmienia fok połączony z zaprezentowaniem sztuczek.


Dom Morświna to kolejne ciekawe miejsce, do którego warto udać się będąc na Helu. Zwiedzający zapoznają się tu zarówno z informacjami o historii morświnów, ich sposobach ochrony, jak również nieznanymi ciekawostkami. W pobliżu Domu Morświna znajdują się fotografie przedstawiające „Ryby Bałtyckiego Skarbca”.


Jeśli jesteście na etapie planowania tegorocznych wakacji, zachęcamy Was gorąco do odwiedzenia Helu. Sprawdzone obiekty noclegowe jak zawsze znajdziecie tutaj: Noclegi Hel.

Komentarze (4)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Jan Mazurczyk

3 lata temu
Kocham Hel byłem tam 21 miesięcy w Wojsku obok kina Wicher .Plaże piękne i wszystko ładne chcę w 2017 roku odwiedzić hel i powspominać lata 1972 i 1973.

Henryk

3 lata temu
Hel piękny jak zawsze, nasza duma narodowa :)
3 lata temu
Jeśli Szuka Pani noclegu w wymienionym terminie, zachęcamy do dodania ogłoszenia w naszym dziale "Szukam noclegu" http://www.nocowanie.pl/szukam_noclegu/
Obiekty noclegowe spełniające kryteria, powinny same się do Pani zgłosić.
Pozdrawiamy serdecznie.

Ola

3 lata temu
Z chęcią tam zwitam ☺ Ktoś posiada wolne np.mieszkanie od 23.07/1.08.2016 ? ☺

Zobacz również