Sukces twórcy Nocowanie.pl

Sukces twórcy Nocowanie.pl

Ranking 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie to prestiżowa lista, którą od dziewięciu lat tworzy magazyn „Brief”. W tym roku znalazł się na niej twórca portalu Nocowanie.pl Kamil Ruciński.

Nominowanych i laureatów 8. edycji Rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie poznaliśmy 27 czerwca 2018 r. na gali, która odbyła się w Warszawie, w Multikinie mieszczącym się w Złotych Tarasach. Wśród finalistów znaleźli się najlepsi z najlepszych – specjaliści, przedsiębiorcy, ludzie świata mediów oraz biznesu. Reprezentują oni różne branże, nie tylko IT, ale też nowoczesne technologie, edukację, jak też inicjatywy społeczne.

Ranking 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie promuje innowacyjne podejście do biznesu i nieszablonowe, nowatorskie pomysły oraz oczywiście ich twórców, wykazujących się właśnie kreatywnością. Proponowane przez nich rozwiązania ułatwiają codzienne życie i podnoszą jego jakość.

Wśród „najbardziej kreatywnych w biznesie” znalazł się Kamil Ruciński, który trzynaście lat temu stworzył portal Nocowanie.pl. Przez ten czas udało mu się zbudować największą polską bazę ofert turystycznych. Dzięki Kamilowi Rucińskiemu właściciele obiektów noclegowych w łatwy sposób mogą dotrzeć z informacją o swoim biznesie do potencjalnych klientów. Nocowanie.pl wychodzi również naprzeciw potrzebom turystów, którzy poprzez portal mogą szybko zarezerwować nocleg w dowolnym miejscu w Polsce.

Prezes Nocowanie.pl zajął 48. miejsce w rankingu, za swoje osiągnięcia otrzymał również dyplom uznania.

Następny artykuł Mazurskie spotkania z...

Komentarze

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!