Sukces twórcy Nocowanie.pl

Ranking 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie to prestiżowa lista, którą od dziewięciu lat tworzy magazyn „Brief”. W tym roku znalazł się na niej twórca portalu Nocowanie.pl Kamil Ruciński.

Nominowanych i laureatów 8. edycji Rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie poznaliśmy 27 czerwca 2018 r. na gali, która odbyła się w Warszawie, w Multikinie mieszczącym się w Złotych Tarasach. Wśród finalistów znaleźli się najlepsi z najlepszych – specjaliści, przedsiębiorcy, ludzie świata mediów oraz biznesu. Reprezentują oni różne branże, nie tylko IT, ale też nowoczesne technologie, edukację, jak też inicjatywy społeczne.

Ranking 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie promuje innowacyjne podejście do biznesu i nieszablonowe, nowatorskie pomysły oraz oczywiście ich twórców, wykazujących się właśnie kreatywnością. Proponowane przez nich rozwiązania ułatwiają codzienne życie i podnoszą jego jakość.

Wśród „najbardziej kreatywnych w biznesie” znalazł się Kamil Ruciński, który trzynaście lat temu stworzył portal Nocowanie.pl. Przez ten czas udało mu się zbudować największą polską bazę ofert turystycznych. Dzięki Kamilowi Rucińskiemu właściciele obiektów noclegowych w łatwy sposób mogą dotrzeć z informacją o swoim biznesie do potencjalnych klientów. Nocowanie.pl wychodzi również naprzeciw potrzebom turystów, którzy poprzez portal mogą szybko zarezerwować nocleg w dowolnym miejscu w Polsce.

Prezes Nocowanie.pl zajął 48. miejsce w rankingu, za swoje osiągnięcia otrzymał również dyplom uznania.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również