Szum potoku i las. Domek w górach jakiego nie widziałeś!

Szum potoku i las. Domek w górach jakiego nie widziałeś!

Wypoczynek w górach sam w sobie jest przyjemnością! Znalezienie noclegu, który idealnie wpisuje się w charakter okolicy, to jednak wisienka na urlopowym torcie. My właśnie taką wisienkę mamy!

Kiedy planujemy wyjazd w Tatry szukamy miejsca, które będzie się idealnie wpisywać w górski krajobraz. Chcemy po prostu zamieszkać w góralskiej chacie, stojącej w lesie, nad brzegiem potoku. I oczywiście nawiązującej wystrojem do tradycji Podhala, ale też niepozbawionej współczesnych wygód.  

Kompleks wypoczynkowy Twój Domek w Kościelisku spełnia wszystkie te warunki – a oferta wykracza nawet daleko poza wymagania. W zielonej, pełnej spokoju okolicy zakochasz się od pierwszego wejrzenia, a korzystając z noclegów w domkach, poczujesz, jakbyś mieszkał w góralskiej wsi. Tu jest po prostu pięknie!

Domki regionalne są idealnym miejscem dla poszukujących wypoczynku w wiejskim klimacie, pragnących zamieszkać w drewnianych wnętrzach, z kamiennymi kominkami. Góralskie wnętrza domków, ich prosty, ale artystyczny wystrój, cisza, spokój, świergot ptaków i rodzinna atmosfera, oraz wspaniała regionalna kuchnia dostarczą niezapomnianych wrażeń. Domki idealnie nadają się do wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi. Gorąco polecam – pisze Emilia, która miała okazję wypoczywać w Twoim Domku.


Twój Domek oferuje noclegi w domkach i apartamentach, które znajdują się w dwóch lokalizacjach – na osiedlu Karpielówka, gdzie dostępne są trzy domku, oraz na osiedlu Sywarne obok Karczmy Sywor. Tam mamy aż jedenaście domków!


Specjalnie dla par – nocleg w domku na drzewie


Czy pamiętasz z dzieciństwa pragnienie zamieszkania w domku na drzewie? Możesz spełnić je teraz, wynajmując taki nocleg w górach! W ofercie kompleksu Twój Domek znajduje się właśnie takie miejsce. Jak informuje właściciel, stworzył je z myślą o parach oraz niewielkich rodzinach. Koniec z banalnym pokojem, domek na drzewie to fantastyczna propozycja na urlop.

Niby niewielki, ale zawiera wszystko co w domu być powinno: bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny, część jadalną z dwoma oryginalnymi hokerami, salonik z sofą (to jednocześnie sypialnia), elegancką łazienkę, bio kominek i TV. Na tej niewielkiej przestrzeni nad łazienką jest antresola dla ewentualnego trzeciego gościa (dziecka), na którą prowadzą ciekawe schody, a zabezpieczeniem jest oryginalna metaloplastyka - mówi właściciel obiektu.


Domek na wodzie – tego jeszcze nie było!


Uważasz, że domek na drzewie to coś niespotykanego? Nie widziałeś jeszcze domku na wodzie, który jest większy, bo może w nim wypoczywać od 4 do 6 osób! Jednak jego atutem nie jest wielkość, a lokalizacja, ponieważ został położony nad łowiskiem Karczmy Sywor. Dzięki szklanym panelom w podłodze salonu, można oglądać, co akurat dzieje się w wodzie. Komu potrzebne jest kino domowe, gdy ma taki widok!

Szklana podłoga to fantastyczna atrakcja, ale domek jest też naprawdę wygodnym miejscem na wypoczynek. Ma wszelkie nowoczesne udogodnienia, dla gości zostało przygotowane między innymi jacuzzi.


Dzieło góralskich rzemieślników


Domki, które należą do kompleksu Twój Domek, są nie tylko ciekawie zlokalizowane i zapewniają gościom wygody. Ich wystrój został zainspirowany regionem oraz góralskim budownictwem. Właściciele uniknęli przy tym taniego efektu, wszystko ze sobą harmonijnie współgra, zachwycając turystów już od momentu, gdy pierwszy raz otworzą drzwi domku.

Naturalny kamień i drewniane bale umiejętnie połączono z nowoczesnymi elementami. Detale w domkach zostały wykonane przez góralskich “budorzy”, przez co nawet zwykłe schody mogą stanowić godną uwagi ozdobę wnętrza.


Wspaniałego charakteru temu miejscu nadaje las, który otacza domki. Dzięki temu, że zostały wybudowane na polanie, goście mają wrażenie, że wypoczywają w zagubionej w górach osadzie, a nie miejscowości, skąd do Zakopanego jest przysłowiowy rzut beretem.  

Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Karczmy Sywor, która w całej okolicy słynie z pstrągów i jesiotrów. Są one hodowane na miejscu, więc zawsze masz pewność, że na twoim talerzu znajduje się świeża, pyszna ryba, a danie zostało przygotowane z najwyższej jakości produktów.

Następny artykuł Konferencja prasowa rządu....

Komentarze

Zobacz również