Wybierzemy najpiękniejszą kobietę Warmii i Mazur

Wybierzemy najpiękniejszą kobietę Warmii i Mazur

W Miasteczku Westernowym Mrongoville w Mrągowie odbędą się wybory Miss Polonia Warmii i Mazur. Zapraszamy na wybory w sobotę 23 czerwca.

11 pięknych kobiet z całego województwa będzie rywalizowało o koronę najpiękniejszej mieszkanki regionu. Wybory po raz pierwszy odbędą się w Miasteczku Westernowym Mrongoville, możemy więc spodziewać się imprezy w stylu country. W programie: jazda konna, pokazy tańca i strzelania. Odbędzie się też akcja charytatywna - dochód przeznaczony zostanie na zakup sprzętu dla niepełnosprawnych osób z Mrągowa.

Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Trace, który gra country, blues i rock. Występował na Pikniku Country w Mrągowie. Corocznie na zaproszenie Ambasady USA w Warszawie bierze udział w obchodach Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Zespół w 2012 roku znalazł się w pierwszej trójce najlepszych zespołów country w Polce według tygodnika "Dyliżans".

Wybory Miss Polonia Warmii i Mazur poprowadzą Iwona Rybak i Łukasz Borys z Radia Planeta.

Bilety w cenie 14 zł można kupić w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie (10:00-17:00, tel. 89 743 34 66) i w Miasteczku Mrongoville (tel. 89 743 33 50).

Jeśli nie jesteś fanem tego rodzaju imprez, sprawdź inne, które odbędą się niedługo na Warmii i Mazurach:
Co ma pływać, nie utonie
Suwałki Blues Festival
Filharmonia Dowcipu ponownie w Mrągowie

Następny artykuł Otwarcie Sezonu...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej