Wypoczywaj w Elblągu za połowę ceny!

Wypoczywaj w Elblągu za połowę ceny!

Miasta w Polsce prześcigają się w promocjach dla turystów, oferując im między innymi niezliczone atrakcje w niższej cenie. Już w połowie września z podobnej oferty będzie można skorzystać w Elblągu, który po raz piąty organizuje akcję "Elbląg za pół ceny".

W połowie miesiąca, 14 i 15 września, warto być w Elblągu, aby skorzystać z wielu promocji, rabatów i obniżek. Podczas akcji "Elbląg za pół ceny" ceny w wybranych miejscach spadną nawet o 50%!

Swój udział w imprezie zgłosiły hotele, restauracje, salony urody oraz instytucje kultury. Przez dwa dni w Elblągu będzie można zjeść taniej obiad, skorzystać z usług fryzjera czy wybrać się na zabieg upiększający do Spa.

Do akcji przystąpiły też instytucje kulturalne - tańsze o połowę bilety wstępu będzie można kupić w Centrum Sztuki Galeria EL oraz Muzeum Archeologiczno-Historycznym. Weekendową promocję przygotowało także elbląskie Kino Światowid, gdzie bilet na wybrane seanse filmowe będzie dostępny w cenie 7 PLN.

Podczas wrześniowego weekendu w Elblągu ofertę dla siebie znajdą także wielbiciele aktywnego wypoczynku. Turyści i mieszkańcy miasta skorzystają z obniżek na ofertę klubów fitness, siłowni, grę w squasha i paintballa!

Obiekty biorące udział w akcji "Elbląg za pół ceny" zostaną oznaczone plakatami! Dzięki temu klienci będą pewni, że trafili we właściwe miejsce. Pełna lista ofert dostępna jest na stronie www.elblagzapolceny.elblag.eu.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również