Zabierz rodzinę na ryby!

Zabierz rodzinę na ryby!

Co można robić w weekend na Mazurach? Na przykład zabrać rodzinę ryby! Okazją do wspólnego wędkowania będą, odbywające się w pierwszy weekend września, zawody "Z rodziną na ryby".

Zawody wędkarskie "Z rodziną na ryby" odbędą się 7 września w Gospodarstwie Rybackim Szwaderki. Pomysłodawcą imprezy jest Lokalna Grupa Rybacka "Pojezierze Olsztyńskie".

Dużych i małych uczestników zawodów czeka rywalizacja w duchu fair play, oraz oczywiście świetna zabawa. Podczas imprezy zostanie wyłoniony najlepszy zawodnik i najlepsza drużyna tworzona przez członków jednej rodziny.

Osoby, które chcą wziąć udział w rywalizacji muszą wypełnić kartę zgłoszeniową, która dostępna jest na stronie internetowej Lokalnej Grupy Rybackiej (www.lgrpo.pl). Rejestracji zawodników można dokonać także w dniu imprezy, jednak ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Program zawodów:

do 12.00 Zbiórka zawodników.
12.00 - 12.15 Losowanie stanowisk wędkarskich, zapoznanie się z regulaminem zawodów.
12.15 - 12.30 Zajmowanie stanowisk, przygotowanie do zawodów.
12.30 - 14.30 Zawody.
14.30 - 15.30 Ważenie ryb.
16.00 Wręczenie pucharów i nagród, wspólny posiłek, zakończenie imprezy.

W kolejną sobotę, 14 września, rodzinna rywalizacja przeniesie się do Ramsowa, miejscowości znajdującej się w gminie Barczewo!

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również