Kamery na żywo na stokach w Krynicy-Zdroju

Kamery na żywo na stokach w Krynicy-Zdroju

Krynica-Zdrój to miasto, które jest bardzo chętnie wybierane na zimowe narciarskie urlopy. W podjęciu decyzji o wyjeździe właśnie tutaj na pewno pomagają kamery na żywo, które umieszczone są przy krynickich stokach narciarskich.

Jak wybrać ciekawe miejsce na zimowy wypoczynek? Jedną z możliwości jest oglądanie obrazów z kamer na żywo. Dzięki temu na własne oczy można poznać warunki panujące na wybranym stoku. Kamerki on-line znajdują się przy wielu stacjach narciarskich, również tych w Krynicy-Zdroju.

Już teraz zobacz i zarezerwuj nocleg w mieście. Wejdź i zobacz: Noclegi w Krynicy-Zdroju

Na żywo zobaczymy warunki panujące na Jaworzynie Krynickiej. Jest to całoroczny ośrodek z koleją gondolową, wyciągami, zróżnicowanymi trasami zjazdowymi. Na miejscu uruchomiono także snowpark oraz funpark. Jest to więc wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy oczekują urozmaiconych atrakcji. Kamery na żywo przy górnej i dolnej stacji, na pewno ułatwią podjęcie decyzji, czy warto przyjechać tu na zimowy urlop.

Jednak nie tylko Jaworzynę zobaczymy w internecie. Kamerka na żywo znajduje się też przy Ośrodku Narciarskim Henryk Ski, gdzie świetnie widać, co się dzieje przy górnej stacji wyciągu krzesełkowego. Stok znajduje się w centrum miasta, więc oprócz szusujących narciarzy można dokładnie obejrzeć panoramę Krynicy-Zdroju.

Kolejną stacją narciarską w Krynicy-Zdroju, którą podejrzymy on-line są Słotwiny. Kamerka dokładnie pokazuje stan stoku, więc dla nikogo nie będzie on zaskoczeniem.

Chcesz zobaczyć więcej kamer na żywo w świetnej jakości? Wejdź:

Następny artykuł Regulamin konkursu: Wygraj...

Komentarze (2)

jaworzyna DROŻYZNA....wolę na Henryku...bliska tanio w centrum

Andrzej

Posypało śniegiem dzisiaj.

Zobacz również

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!